Gry

PlayStation 5 firmy Sony jest dostępne w Best Buy

PlayStation 5 jest niedostępne od ponad trzech miesięcy. Od tego czasu jest to jeden z najtrudniejszych do kupienia gadżetów. Jeśli szukasz innego ujęcia, aby zdobyć tę konsolę, Best Buy ma do kupienia modele PS5 Digital Edition i PS5.

Jeśli zamiast tego szukasz konsoli Xbox Series X / S, Best Buy uzupełnił dziś także konsole nowej generacji firmy Microsoft.

PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Gdy już zdobędziesz PS5, będziesz chciał kupić kilka elementów na swoją konsolę. Niektóre z najpopularniejszych obecnie ekskluzywnych gier na PS5 obejmują Remake Demon’s Souls przez Bluepoint Games lub wersję PS5 Yakuza: Like a Dragon, który jest już dostępny na konsoli nowej generacji Sony.

Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Jeśli planujesz grać w lokalnym trybie współpracy z rodziną lub przyjaciółmi, dobrym przedmiotem może być również dodatkowy kontroler DualSense.

Jedną rzeczą, którą również polecam kupować, jest roczne członkostwo w PlayStation Plus, ponieważ korzyści z posiadania subskrypcji są świetne dla użytkowników PS5. Przede wszystkim zapewnia dostęp do kolekcji PlayStation Plus, ekskluzywnego atutu dla właścicieli PS5, który zapewnia dostęp do tytułów „definiujących generację”, które zostały pierwotnie wydane na PS4, w tym Bloodborne, Persona 5, i Uncharted IV: Kres Złodzieja.

Nie ma jeszcze sposobu na rozszerzenie pamięci SSD w PS5, ale Sony podobno rozszerza opcje dotyczące większej ilości pamięci SSD tego lata. Jeśli jednak chcesz przechowywać na konsoli niektóre starsze tytuły PS4, aby nie używać ograniczonej przestrzeni dyskowej SSD, zdecydowanie radzę kupić zewnętrzny dysk twardy do przechowywania tych tytułów.

DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego wewnątrz kontrolera.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook