Gry

PlayStation 5 firmy Sony jest dostępne w sklepie Amazon

Najnowsza konsola do gier Sony, PS5, jest jednym z wielu gadżetów do gier, które są obecnie trudne do znalezienia ze względu na sprzedaż głównie online. Jeśli próbujesz zdobyć jedną z nich, Amazon uzupełnił teraz zarówno konsole PS5 Digital Edition, jak i PS5, do wyczerpania zapasów.

PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie w gry cyfrowe i fizyczne.

Gdy już zdobędziesz PS5, będziesz chciał kupić kilka elementów na swoją konsolę. Niektóre z najpopularniejszych obecnie ekskluzywnych gier na PS5 obejmują Remake Demon’s Souls przez Bluepoint Games. Dodatkowo, Final Fantasy VII Remake była popularną grą w 2020 roku; jest kompatybilny wstecz, a port PS5 pojawi się 10 czerwca. Jeśli kupisz grę teraz, otrzymasz bezpłatną aktualizację nowej generacji, gdy ta wersja będzie dostępna.

Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona autorstwa FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Final Fantasy VII Remake

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowoczesna wersja klasycznego PlayStation z 1997 roku. Ta gra jest pierwszą z nieznanej jeszcze liczby epizodycznych części opowiadających historię Final Fantasy VII.

Zdecydowanie sugeruję zakup rocznego członkostwa w PlayStation Plus, ponieważ korzyści z posiadania subskrypcji są świetne dla użytkowników PS5. Przede wszystkim zapewnia dostęp do Kolekcji PlayStation Plus, która jest cyfrową biblioteką niektórych z najpopularniejszych tytułów własnych i innych firm wydanych na PS4, takich jak Bloodborne i The Last of Us Remastered. Radzę też sięgnąć po dodatkowy kontroler DualSense.

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją pamięć SSD, niestety nie ma na to jeszcze sposobu. Ale Sony podobno rozszerza opcje dotyczące większej ilości pamięci SSD tego lata.

DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego wewnątrz kontrolera.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook