Gry

PlayStation Network nie działa

Jeśli masz teraz problemy z PlayStation Network (PSN), nie jesteś sam. Strona stanu firmy Sony dotycząca usługi dla wielu graczy potwierdza, że ​​obecnie występują problemy.

Każda z kategorii wymienionych na stronie statusu PSN – zarządzanie kontem, gry i społecznościowe, PlayStation Now, PlayStation Video, PlayStation Store i PlayStation Direct – są oznaczone jako dotknięte obecną awarią.

Strona stanu PSN firmy Sony, aktualna o 17:48 czasu wschodniego.

The Verge potwierdził problemy z pobieraniem elementów ze sklepu, graniem w gry wieloosobowe, sprawdzaniem tabel wyników i ładowaniem aplikacji PlayStation na telefon komórkowy. Istnieje również ponad 40 000 zgłoszeń problemów dotyczących Downdetector. Zaczęli napływać około godziny 17:00 czasu wschodniego.

Będziemy obserwować awarię, aby zobaczyć, kiedy znowu zacznie działać – na razie miejmy nadzieję, że masz już pobrane darmowe gry Sony do grania offline.

Sony nie od razu odpowiedziała na prośbę o komentarz.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook