Różności i nowinki technologia

Podstawy iOS 14: jak zamknąć aplikację na iPhonie

Nawet aplikacje na iOS czasami źle się zachowują — mogą się zawiesić, zawiesić lub w inny sposób przestać działać. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z systemu iOS lub po prostu nie miałeś tego wcześniej, możesz nie wiedzieć, jak faktycznie zamknąć aplikację (w przeciwieństwie do po prostu przesuwania jej z ekranu). Oto jak zamknąć aplikację w systemie iOS 14:

  • Otwórz przełącznik aplikacji, przesuwając palcem w górę od dołu ekranu, a następnie zatrzymując się na środku lub (jeśli masz przycisk Początek) dwukrotnie naciskając przycisk Początek.
  • Zobaczysz nakładający się widok wszystkich otwartych aplikacji. Przesuń w prawo lub w lewo, aż znajdziesz aplikację, którą chcesz zamknąć.
  • Przesuń w górę w aplikacji.

Otwórz przełącznik aplikacji i przesuń palcem w bok, aby znaleźć aplikację, którą chcesz zamknąć.

Otwórz przełącznik aplikacji i przesuń palcem w bok, aby znaleźć aplikację.

Po znalezieniu niewłaściwie działającej aplikacji przesuń ją w górę, aby zamknąć.

Po znalezieniu niewłaściwie działającej aplikacji przesuń ją w górę, aby zamknąć.

Niestety, nie ma sposobu, aby zamknąć wszystkie aplikacje naraz, jeśli chcesz to zrobić — musisz po prostu przesunąć je pojedynczo.

Jeśli z jakiegoś powodu wyłączenie aplikacji nie rozwiąże problemu, wyłącz telefon, naciskając i przytrzymując boczny przycisk i dowolny przycisk głośności, aż pojawią się suwaki. Przeciągnij ten, który mówi „przesuń, aby wyłączyć” w prawo. (Jeśli masz iPhone’a z przyciskiem Home, zamiast tego naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny lub przycisk Uśpij / Obudź).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook