Nowości

Podświetlane panele ścienne Nanoleaf wyglądają teraz jak drewniane akcenty

Nanoleaf, firma najbardziej znana z podświetlanych paneli, które przykleja się do ściany, ogłosiła nową linię Nanoleaf Elements, zestaw paneli ściennych, które są zaprojektowane tak, aby wyglądały tak ładnie po wyłączeniu, jak po włączeniu. Nowa linia Elements osiąga to dzięki okleinie przypominającej drewno, która pozwala na prześwitywanie światła, gdy jest włączone, ale nie wygląda na puste, gdy światło nie jest używane.

Poza nową okleiną, światła Elements są bardzo podobne do innych sześciokątnych paneli świetlnych Nanoleaf. Świecą zarówno z przodu, jak i z tyłu panelu, co pozwala na uzyskanie podwójnego efektu świetlnego i można je zaprogramować za pomocą różnych wzorów i efektów świetlnych. Elementy nie mają pełnego spektrum kolorów LED, ale można je regulować od ciepłej do zimnej bieli. Nanoleaf zawiera 11 gotowych efektów świetlnych lub możesz użyć aplikacji do zaprogramowania własnych. Wrażliwe na dotyk panele można również zsynchronizować z muzyką lub automatycznie dostosowywać temperaturę bieli w ciągu dnia w oparciu o rytmy dobowe.

Elementy zaprojektowano tak, aby dobrze wyglądały zarówno w zestawie, jak i poza nim.
: Nanoliść

Podstawowy zestaw Elements Smarter za 299,99 USD zawiera siedem paneli, które można ułożyć w dowolny wzór. Dodatkowe pakiety trzech dodatkowych paneli świetlnych są dostępne w cenie 99,99 USD.

Wydaje się, że dzięki temu nowemu projektowi Nanoleaf stara się, aby jego produkt był bardziej dostępny w większej liczbie domów, ponieważ okleina drewniana i brak pełnych efektów świetlnych RGB mają mniej klubowej atmosfery niż poprzednie produkty. Ale podstawowe założenie pozostaje takie samo: w przeciwieństwie do standardowego oświetlenia, które ma głównie zapewniać oświetlenie, elementy są czysto dekoracyjne i mają na celu zmianę nastroju pomieszczenia, a nie jego rozjaśnienie.

Nowe produkty Nanoleaf Elements są dostępne na stronie internetowej firmy od dzisiaj, 3 czerwca, i pojawią się w sklepach Best Buy jeszcze w tym miesiącu.

Ponadto Nanoleaf ogłosił, że jego panele świetlne staną się routerami brzegowymi Thread, co pozwoli im działać jako koncentrator w sieci Thread i rozszerzyć sygnał w całym domu. Firma obsługuje już Thread w swojej linii inteligentnych świateł i pasków świetlnych Essentials i twierdzi, że będzie można dodać urządzenia Thread od innych producentów do routerów granicznych Nanoleaf. Thread jest główną technologią w nadchodzącym standardzie inteligentnego domu Matter, który ma na celu zjednoczenie inteligentnych urządzeń domowych i platform oraz umożliwienie większej interoperacyjności. Nanoleaf twierdzi, że kompatybilność Thread zostanie dodana poprzez aktualizację oprogramowania w tym miesiącu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook