Różności i nowinki technologia

Połączenia Zoom zaczynają docierać do Google Nest Hub Max

Firma Google zaczyna wdrażać obsługę Zoom dla inteligentnego wyświetlacza Nest Hub Max jako wczesną wersję zapoznawczą dla użytkowników w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii, ogłosiła dzisiaj firma.

Osoby korzystające z systemu Wi-Fi Google lub Nest mogą zobaczyć pewne ulepszenia rozmów wideo, ogłosił również Google. Aktualizuje urządzenia, aby automatycznie wykrywać ruch rozmów wideo w Google Meet i Zoom i ustalać jego priorytety, co może pomóc, jeśli rozmowy wideo były trochę przerywane.

Ponieważ zbliżają się święta, nadszedł idealny czas na tę aktualizację, ponieważ coraz więcej osób będzie wykonywać połączenia wideo ze znajomymi i rodziną. Zoom był w tym roku szczególnie popularną usługą, ponieważ środki dystansowania społecznego i przestoje zmusiły ludzi do wspólnego świętowania na odległość. Nest Hub Max powiększa się po tym, jak Facebook dodał tę usługę do swoich urządzeń portalowych we wrześniu, ale zanim Amazon wypuści ją na swoje urządzenia Echo Show.

Ten rodzaj inteligentnego wyświetlacza jest popularny wśród osób, które chcą funkcjonalności inteligentnego głośnika, ale chcą zrobić więcej, niż pozwalają na to urządzenia obsługujące tylko dźwięk – w tym rozmowy wideo. Facebook oferuje swoją gamę urządzeń portalowych w czterech rozmiarach do wyboru (od 8 cali do dosłownie twojego telewizora), ale będziesz musiał walczyć z ich niezbyt przyjazną prywatnością reputacją. Nest Hub Max za 229 USD jest droższy, ale po prostu robi więcej, co znajduje odzwierciedlenie w naszej ocenie.

Amazon’s Echo Show również dobrze ocenia dobry wyświetlacz, dźwięk i obsługę Alexy, ale nie ma jeszcze wsparcia dla Zoom i nie jest jasne, kiedy to nastąpi.

Dwie osoby prezentujące dom z piernika za pomocą Google Nest Hub Max

Nawet Google wie, że te urządzenia są najlepsze do tworzenia kulinarnych kreacji.
: Google

Jeśli zdecydujesz się odebrać urządzenie Google lub jeśli już je masz, możesz wypróbować funkcję Zoom, łącząc swoje konta Zoom i Google. Gdy to zrobisz, możesz sterować funkcją za pomocą głosu, używając poleceń takich jak „Hej Google, dołącz do mojego następnego spotkania” lub „Hej Google, rozpocznij rozmowę Zoom”.

Polecenia bez użycia rąk przydadzą się, ponieważ te urządzenia są popularne w kuchni, więc nie będziesz musiał wystawiać ciasta na wyginanie swoich niesamowitych świątecznych ciastek dzięki rokowi pieczenia w pandemii.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook