Foto

Porównanie iPada Pro z M1 z innymi modelami iPada

iPad Pro 2021 | : Apple

Apple zapowiedział kolejną generację linii iPadów Pro. Ale większość największych zmian we flagowym tablecie Apple jest w dużej mierze wewnątrz. Najnowsze iPady Pro są wyposażone w nowy ośmiordzeniowy procesor M1; ten sam chip, który pojawił się w ostatnim odświeżonym modelu MacBooka Air, MacBooka Pro, Maca Mini i nowo zapowiedzianego iMaca.

Podobnie jak w zeszłym roku, iPad Pro jest dostępny w dwóch rozmiarach: 11 cali i 12,9 cala. W tym roku 12,9-calowy model zawiera również nowy ekran Mini-LED, który Apple określa jako wyświetlacz „Liquid Retina XDR”. Odświeżenie iPada Pro 2021 obejmuje również obsługę Thunderbolt 3 i USB 4, a także łączność 5G. Oba iPady Pro są również wyposażone w nowy 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny, który może automatycznie śledzić Cię podczas rozmów wideo.

Oczywiście specyfikacje nie zawsze mówią, jak wiele się zmieniło między odświeżeniami modelu. Na pierwszy rzut oka można łatwo założyć, że niewiele się zmieniło – zwłaszcza jeśli masz iPada Pro 2020. Jeśli chcesz zobaczyć, jak oba modele iPada Pro z chipem M1 porównują się do pozostałych trzech iPadów, które Apple obecnie sprzedaje, wraz z modelami 2020 Pro, spójrz na poniższy wykres.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook