Nowości

Portfel Apple MagSafe ma teraz konkurencję, która jest tańsza i zawiera więcej funkcji

MOFT to firma, która w przeszłości produkowała akcesoria do iPhone’a, a teraz wypuszcza konkurenta do portfela MagSafe o wartości 50 USD. Wersja MOFT, która trafia dziś do sprzedaży, kosztuje tylko 30 USD i zawiera trzy karty, takie jak Apple, ale ma również wbudowaną podpórkę. Stojak pozwala użytkownikom trzymać telefon pionowo w pionie, w poziomie lub w tym, co firma nazywa „trybem pływającym”, co widać na poniższym obrazku. Wykonany jest ze skóry wegańskiej, w przeciwieństwie do „europejskiej skóry” firmy Apple, co sprawia, że ​​jest to opcja dla osób, które nie chcą używać produktów pochodzenia zwierzęcego.

 telefonu przymocowanego do etui w trybie poziomym, pionowym i pływającym.  Tryb pływający polega na tym, że etui jest ustawione pionowo z telefonem trzymanym poziomo.

Użycie magnesów zamiast kleju umożliwia tryb pływaka.
: MOFT

To nowe akcesorium wydaje się być ulepszoną wersją istniejącego stojaka na telefon X Phone firmy MOFT, z wyjątkiem tego, że teraz używa systemu MagSafe iPhone’a 12 do mocowania do telefonu zamiast kleju. Oznacza to, że będziesz mógł go zakładać i zdejmować, kiedy tylko zechcesz, bez martwienia się o zużycie kleju. Firma nawet zachwala, że ​​można zrobić kanapkę z portfelem, ładowarką MagSafe i iPhonem, aby podeprzeć telefon podczas ładowania.

Film przedstawiający mocowanie portfela z tyłu krążka do ładowania MagSafe i używanie go jako podstawki

Możesz używać portfela jako podstawki podczas ładowania telefonu ładowarką MagSafe.
GIF: MOFT

Ma również magnesy po obu stronach, co oznacza, że ​​możesz go również przykleić do dowolnej metalowej powierzchni magnetycznej (chociaż jeśli chcesz przykleić go do powierzchni niemagnetycznej, MOFT z radością sprzeda ci swoje magnetyczne lepkie podkładki za 10 USD lub dołączy jeden ze skrzynką za dodatkowe 5 USD). To jest coś, co już robię. Na przykład przyłożyłem telefon do lodówki, próbując z kimś porozmawiać i gotować w tym samym czasie (choć mam nadzieję, że etui MOFT lepiej się przyklei, ponieważ mój telefon powoli spada, im dłużej go zostawiam) .

 telefonu magnetycznie przyklejonego do boku lodówki

Z technicznego punktu widzenia jest to coś, co możesz zrobić z etui MagSafe firmy Apple, ale jest to nieco niebezpieczne.
: Mitchell Clark / The Verge

Portfel / stojak combo jest jednym z niewielu akcesoriów kompatybilnych z MagSafe, które pojawiły się na rynku od czasu, gdy Apple ogłosił iPhone’a 12 w połowie października, co wydaje się ciekawe, ponieważ te produkty powinny być stosunkowo łatwe do wykonania: bierzesz produkt i dodajesz magnesy (och, i prawdopodobnie jakąś osłonę, jeśli to portfel). Jednak jako właściciel telefonu kompatybilnego z MagSafe nie jest to dla mnie portfel. Po prostu nie jestem w stanie wycisnąć tylko trzech kart. Możesz również zapoznać się z recenzjami Amazon dotyczącymi istniejącego przypadku MOFT, aby sprawdzić, czy niepokoi Cię liczba użytkowników zgłaszających problemy z jakością kompilacji.

Jeśli szukasz czegoś, co robi nawet więcej niż akcesorium Moft, system obudowy / akcesoriów Peak Design, który jest obecnie finansowany z crowdfundingu, może być wart szczyt spójrz (choć jest to znacznie wyższa cena wpisowego niż MOFT). Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na to poczekać, pójść z ofertą MOFT lub Apple, czy zrobić coś zupełnie innego, prawdopodobnie zgadzamy się, że wprowadzenie magnesów sprawiło, że przyszłość akcesoriów do iPhone’ów była całkiem interesująca (o ile firmy nadal będą się pojawiać produktów).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook