Nowości

Porzucenie Galaxy Buds Live iFixit pokazuje, że nawet Samsung nazywa je fasolą

iFixit, firma znana z porzucania produktów technicznych, przeanalizowała nowe bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds Live. Mimo to nie oficjalnie nazywając je Galaxy Beans, słowo „fasola” jest w rzeczywistości nadrukowane na każdej wkładce dousznej – co pokazuje, że w pewnym momencie firma całkowicie nazywała te wkładki warzywami, które przypominają.

W porównaniu z innymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi, takimi jak AirPods Pro firmy Apple, iFixit wskazuje, że Galaxy Buds Live nie są trudne do podważenia, a właściwie jedne z najłatwiejszych pąków, jakie kiedykolwiek przeanalizowali. Wewnątrz wyraźnie widać napisy „fasola po lewej” i „fasola po prawej” na kablu łączącym dwie połówki każdej słuchawki.

Obraz: iFixit

iFixit stwierdził również, że bateria ma standardowy rozmiar i nie jest zbyt trudna do wymiany, ale będziesz musiał delikatnie podnieść klejony sterownik, zanim będziesz mógł wyjąć baterię. Galaxy Buds Live korzysta z baterii litowo-jonowej 3,7 V CP1254, baterii guzikowej, którą niestety trudno znaleźć w Internecie, zgodnie z iFixit.

iFixit odkrył również po rozerwaniu, że bezprzewodowe etui ładujące Galaxy Buds Live zawiera baterię 1,81 Wh, która, jak mówi, jest „znacznie większa niż” baterie znajdujące się w etui do ładowania bezprzewodowego zarówno dla Galaxy Buds, jak i Buds Plus – co ma sens, biorąc pod uwagę Samsunga deklaracje dotyczące żywotności baterii. Firma twierdzi, że Galaxy Buds Live zapewnia do 29 godzin pracy na baterii, gdy zarówno słuchawki douszne, jak i etui ładujące są w pełni naładowane, w porównaniu do 13 godzin w przypadku Galaxy Buds i 22 godzin w przypadku Galaxy Buds Plus.

Organizacja przyznała najnowszym bezprzewodowym słuchawkom dousznym Samsung osiem na dziesięć możliwych do naprawy. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że poprzednie Galaxy Buds były jednymi z bardziej naprawialnych bezprzewodowych słuchawek dousznych, jakie widział iFixit.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook