Różności i nowinki technologia

Prawdziwy procesor krzemowy PS5 został ujawniony na tych pierwszych wspaniałych zdjęciach

Podczas gdy świat nadal czeka na szansę zakupu PlayStation 5, my nadal stawiamy konsolę Sony nowej generacji pod mikroskopem – dosłownie, kiedy pokazaliśmy 40 000 małych symboli PlayStation ukrytych w każdym gamepadzie, a teraz nieco w przenośni z tym, co uważamy, są pierwszymi zbliżonymi zdjęciami rzeczywistego krzemu PS5 od fotografa Fritzchens Fritz (przez VideoCardz).

Powyżej możesz zobaczyć jedno ze wspaniałych zbliżeń Fritza do interfejsu z ciekłego metalu, którego Sony używa do kontrolowania temperatury PS5. Poniżej znajduje się oszałamiający monochromatyczny portret oprawiony na płycie głównej:

: Fritzchens Fritz / Flickr

Ustawmy to prosto, dobrze? Oto wersja o wysokiej rozdzielczości, którą możesz łatwiej wysadzić (po prostu dotknij ją najpierw):

: Fritzchens Fritz / Flickr

A oto, co faktycznie widzisz, zgodnie z wstępna analiza strzału że Fritz podał dalej:

Oto, gdzie możesz ulec pokusie, aby zagłębić się w niektóre szczegóły techniczne – być może spierać się, w jaki sposób krzem PS5 pasuje do jego odpowiednika na Xbox lub wersji AMD na PC – ale sugeruję, abyś na razie się oparł. Po pierwsze, wyniki są ważniejsze niż specyfikacja, ale co ważniejsze, nie skończyliśmy jeszcze oglądać niesamowitych zdjęć!

Przybliżmy dalej. “Wzmacniać!”

Ujęcie poglądowe kostki PS5.
: Fritzchens Fritz / Flickr

A oto jeszcze jedno, powiększone do regionu, w którym mieszkają rdzenie procesorów AMD Zen 2:

: Fritzchens Fritz / Flickr

To tyle, ile Fritz przybył do tej pory z PS5, ale jeśli tego rodzaju zdjęcia Cię ekscytują, zdecydowanie polecam spędzenie czasu na stronie Fritz Flickr, na której znajdziesz niesamowitą liczbę żywych, bliskich i -osobista, domena publiczna zdjęcia krzemu, które wyskakują bezpośrednio ze strony. PCGamesN nazwał Fritza „silikonowym pornografem” i nietrudno zrozumieć, dlaczego.

: Fritzchens Fritz / FlickrZostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook