Telefony

Prawie wszystkie aktualizacje Androida 11 firmy LG pojawią się dopiero pod koniec 2021 roku

Niemiecka witryna LG ujawniła harmonogram aktualizacji Androida 11 – przynajmniej dla Europy – a wiadomości nie są zbyt zachęcające. Z wyjątkiem LG Velvet 5G, większość telefonów firmy nie otrzyma Androida 11 do drugiej połowy 2021 roku, a zdecydowana większość urządzeń nie widzi aktualizacji co najmniej do czwartego kwartału 2021 roku (długo po Androidzie 12 powinien być dostępny, jeśli harmonogram wydań Google jest podobny w tym roku).

Warto zauważyć, że opublikowany harmonogram pochodzi tylko z niemieckiej strony LG. Możliwe, że ramy czasowe będą inne w innych regionach, że LG może z czasem dodać więcej urządzeń lub że aktualizacje zajmie po prostu mniej czasu, niż oczekuje firma.

Jednak niska prędkość aktualizacji nie jest całkowicie zaskakująca. Branża telefoniczna LG boryka się od lat, co doprowadziło do doniesień, że firma rozważa całkowite wyjście ze smartfonów w tym roku, chociaż firma powiedziała The Verge w styczniu, że nic nie zostało jeszcze sfinalizowane.

LG zaprzeczył również plotkom, że jego następny duży smartfon, LG Rollable, został anulowany, chociaż nadal nie ma ustalonej daty premiery tego urządzenia poza niejasnym oknem 2021 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook