Gry

Prime Day 2020 dobiegł końca: oto 33 najlepsze pozostałe oferty

Prime Day 2020 jest skończona. Mamy nadzieję, że udało Ci się znaleźć przydatne zniżki na laptopy, urządzenia do gotowania ryżu, telewizory i inne świetne gadżety, które znaleźliśmy podczas przeglądania ofert sprzedaży Amazon. Jeśli nie, pozostało kilka. Prime Day oficjalnie się skończył, ale na razie wiele znalezionych przez nas transakcji nadal istnieje.

Poniżej znajdują się pozostałe oferty ze wszystkich naszych relacji Prime Day 2020. Zebraliśmy nasze ulubione i dodaliśmy kilka innych elementów, które warto rozważyć. Zaktualizujemy ten artykuł w południe, ale zniżki na przedmioty będą kończyć się przez cały dzień i resztę w tym tygodniu.

Czytelnicy sprzętu nadal mogą uzyskać plik 3-miesięczna subskrypcja próbna WIRED za 1 USD w tym tygodniu. Subskrypcja zapewnia nieograniczony dostęp bez reklam do WIRED wraz z naszym magazynem drukowanym, jeśli chcesz. Zwykle kosztuje 30 USD rocznie.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty telewizji, gier i transmisji strumieniowych

: Roku
  • Roku Streaming Stick Plus za 37 USD (12 USD zniżki) w Amazon i Walmart: Streaming Stick Plus to nasze ulubione urządzenie do przesyłania strumieniowego dla większości ludzi. Działa z telewizorami HD lub 4K HDR i ma dwupasmowe Wi-Fi, które ma większy zasięg, ale najpierw sprawdź tył telewizora, aby upewnić się, że porty HDMI pozwalają na przyklejenie 4-calowego obiektu prosto z nich – dla niektórych okazjonalna czkawka.

  • Telewizor LG 55-calowy 4K OLED z serii CX za 1597 USD (200 USD zniżki) w Walmart: Recenzent WIRED, Parker Hall, pochwalił ten model na rok 2020 za doskonałe poziomy czerni i niesamowite kolory (8/10, WIRED poleca. To świetny telewizor, jeśli planujesz grać również z jedną z nadchodzących konsol nowej generacji, niezależnie od tego, czy jesteś zespołem Xbox lub Playstation.

  • Blue Snowball za 89 USD (10 USD zniżki): Jeśli masz dość używania kiepskiego mikrofonu w słuchawkach lub wbudowanego w laptopie, być może nadszedł czas na ulepszenie. Ten mikrofon podłącza się przez USB i ma wbudowany statyw; działa świetnie, niezależnie od tego, czy grasz, podcastujesz, czy rozmawiasz przez Zoom.

  • Przełącznik Nintendo Przejście dla zwierząt Edycja za 299 USD w Amazon i Walmart: To nie jest okazja, ale nie było łatwo znaleźć tę specjalną edycję Switch w magazynie. Chwyć go teraz, jeśli podoba ci się wygląd, ale po prostu to wiedz Animal Crossing: New Horizons nie jest zawarty.

Oferty telefonów i smartwatchów

Motorola Moto G Stylus

: Motorola

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook