Różności i nowinki technologia

Program Test Drive firmy T-Mobile działa teraz z nowszymi iPhone’ami przez eSIM

T-Mobile oferuje nowy, niedrogi sposób na wypróbowanie swojej sieci za darmo przez 30 dni bez dodatkowego sprzętu. Zidentyfikowane przez Lekkie czytanie, istniejący program Test Drive firmy T-Mobile działa teraz przez eSIM z kompatybilnymi iPhone’ami. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację, postępować zgodnie z instrukcjami, aby rozpocząć okres próbny z eSIM i gotowe — nie są wymagane żadne informacje rozliczeniowe. Nie ma zmian w Twoim obecnym planie operatora ani numerze telefonu, ale będziesz korzystać z danych T-Mobile na swoim urządzeniu.

Program Test Drive istnieje w takiej czy innej formie od 2014 roku. Dzięki najnowszej iteracji — która jest nadal dostępna dla tych, którzy nie mogą korzystać z funkcji eSIM — T-Mobile wyśle ​​Ci bezpłatny hotspot Wi-Fi, który możesz połącz się z dotychczasowym telefonem, aby wypróbować sieć. Ta nowa wersja eSIM oferuje ten sam rodzaj okresu próbnego (30 dni lub 30 GB, w zależności od tego, który z nich osiągniesz pierwszy) przy mniejszym wysiłku.

Pobierz aplikację, wprowadź informacje, postępuj zgodnie z instrukcjami i gotowe.
Zdjęcia: Chris Welch / The Verge

T-Mobile twierdzi, że opcja eSIM to program pilotażowy, który wprowadziła w zeszłym tygodniu. Obecnie działa tylko z odblokowanymi iPhone’ami zaczynającymi się od XS i nowszymi urządzeniami z systemem iOS 14.5 lub nowszym. Jeśli masz urządzenie iPhone 12-gen, będziesz mieć również dostęp do sieci 5G T-Mobile podczas okresu próbnego.

Daliśmy mu szansę i jest to tak proste, jak się wydaje — wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami konfiguracji i gotowe. Zdecydowanie bije na głowę wizytę w sklepie lub korzystanie z hotspotu Wi-Fi. Jest to oczywiście szczególnie korzystne również dla T-Mobile; przewoźnik chce wykorzystać swoje stosunkowo silne zasoby widma 5G, zanim Verizon i AT&T zaczną nadrabiać zaległości jeszcze w tym roku dzięki nowo nabytym częstotliwościom pasma C. Pozyskanie większej liczby klientów do wypróbowania sieci i przekonwertowania teraz pomogłoby jej w maksymalnym wykorzystaniu „przewagi” 5G. Ale w każdym razie jest to jeden z najłatwiejszych sposobów wypróbowania nowej sieci bez rezygnacji z obecnego dostawcy, a jeśli jesteś ciekawy, jaka jest usługa T-Mobile w Twojej okolicy, nie jest to zły sposób aby się dowiedzieć.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook