Foto

Projekt i specyfikacje Google Pixel 5 ujawnione w najnowszych przeciekach

Google już 30 września ogłosił wydarzenie dla swoich nadchodzących smartfonów Pixel 5 i Pixel 4A 5G, a nawet drażnił same telefony. Ale nowy wyciek z WinFuture ujawnił najlepszy dotychczas wygląd nowego flagowego Pixela 5 firmy Google, wraz z prawie wszystkimi jego specyfikacjami.

Jak plotkowano, Pixel 5 będzie podobno wyposażony w procesor Snapdragon 765G, wraz ze zintegrowanym modemem X52 firmy Qualcomm do obsługi 5G, chociaż WinFuture mówi, że będzie obsługiwać tylko 5G poniżej 6 GHz. To zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Verizon (który w przeszłości sprzedawał flagowe smartfony Google) wymaga obsługi mmWave 5G w swojej sieci, chociaż możliwe jest, że – podobnie jak w przypadku innych ostatnich telefonów z Androidem – istnieją plany dotyczące unikalnego wariantu ekskluzywnego Verizon z dodatkowym wsparciem.

Wizerunek: WinFuture

Wyświetlacz jest najwyraźniej 6-calowym panelem OLED 2340 x 1080 w proporcjach 19,5: 9 z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Ma również dziurkowany aparat do selfie, który pasuje do niedawno wydanego 4A. Wygląda na to, że Google również zmniejszył „podbródek” na dole wyświetlacza, aby uzyskać jednolitą ramkę wokół wyświetlacza.

Szczególnie nieobecny: oparty na radarze macierz Motion Sense do sterowania gestami, który był reklamowany jako główna cecha zeszłorocznego Pixela 4, wraz z jakimkolwiek rodzajem skanera linii papilarnych na wyświetlaczu. Google najwyraźniej trzyma się jednak standardowej opcji montowanej z tyłu WinFuture nie ma jeszcze żadnych zdjęć z tyłu urządzenia do udostępnienia. Dopełnieniem specyfikacji jest 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, bateria 4080 mAh, wodoodporność IP68 i szybkie ładowanie USB-C 18 W.

Oczywiście, biorąc pod uwagę, że jest to telefon Pixel, największą cechą będą prawdopodobnie aparaty. Google po raz kolejny oferuje dwa sensory: 16-megapikselowy aparat szerokokątny i 12,2-megapikselowy teleobiektyw, chociaż rozszerza pole widzenia obu. Szerokokątny ma teraz pole widzenia 107 stopni, podczas gdy główny aparat strzela teraz pod kątem 77 stopni. Kamera skierowana do przodu to podobnie 8-megapikselowy czujnik (taki sam jak zeszłoroczny zestaw Pixel 4), ale, jak to zwykle bywa w przypadku Google, jeśli są jakieś duże ulepszenia, prawdopodobnie pojawią się po stronie oprogramowania rzeczy, a nie sprzęt.

Oczekuje się, że Google w pełni ogłosi Pixel 5 i Pixel 4A 5G 30 września, wraz z wieloma innymi nowymi produktami, w tym nowym urządzeniem opartym na Google TV i nowym inteligentnym głośnikiem Nest.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook