Różności i nowinki technologia

Projektant PS5 pomaga Nike w tworzeniu najnowszych tenisówek Paul George

Nike, Sony i koszykarz Paul George współpracowali przy innej parze trampek, PG 5, z pomocą projektanta PS5 Yujina Morsawy. Według Sony, „kolory buta są silnie inspirowane przemysłowym wzornictwem PS5” z charakterystycznymi dla PlayStation kształtami koła, kwadratu, krzyża i trójkąta wplecionymi w materiały, takie jak kontroler DualSense. Na języku prawego buta znajduje się również logo PlayStation, a na lewym języku znajduje się logo PG Paula George’a.

Wydanie ma miejsce nieco ponad dwa lata po ostatniej współpracy Nike i PlayStation, PG 2.5, która czerpała inspirację z projektu oryginalnej konsoli PlayStation. Na początku tego roku obie firmy pracowały razem nad PG2, które były inspirowane PS4.

: Nike / Sony

: Nike / Sony

: Nike / Sony

: Nike / Sony

Buty PG 5 trafią do sprzedaży w „wybranych regionach” 14 maja, a do Ameryki Północnej trafią 27 maja w cenie 120 dolarów, jak podaje strona Nike. Nie wiadomo, ile par wypuści Nike, ale biorąc pod uwagę, jak ograniczona była jego poprzednia seria sneakersów PlayStation, spodziewamy się, że szybko się one wyprzedadzą. Dopasowanie, biorąc pod uwagę, jak trudno jest znaleźć konsole PS5 w magazynie.

Jeśli jesteś zainteresowany, Sony twierdzi, że powinieneś mieć oko na aplikację Nike SNKRS lub lokalną stronę internetową Nike, aby uzyskać więcej informacji o datach premiery i dostępności.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook