Różności i nowinki technologia

Projektor laserowy Samsung Premiere 4K jest już dostępny w cenie od 3499 USD

Premiere, projektor laserowy 4K firmy Samsung, zaprojektowany jako alternatywa dla wysokiej klasy telewizorów QLED, jest już dostępny na zamówienie. Istnieją dwa modele: LSP7T o wartości 3499 USD, który zapewnia projekcję o przekątnej do 120 cali, oraz LSP9T o wartości 6499 USD, który osiąga do 130 cali. Samsung opisuje oba projektory jako projektory „ultra-krótkiego rzutu”, co oznacza, że ​​otrzymujesz ogromne rozmiary projekcji, nawet gdy urządzenie jest umieszczone bezpośrednio przed ścianą lub ekranem.

Maksymalne rozmiary projekcji nie są jedyną rzeczą oddzielającą te dwa projektory. LSP9T jest jaśniejszy przy 2800 lumenów ANSI, w porównaniu do 2200 lumenów ANSI w tańszym modelu. To oczywiście oznacza, że ​​zapewnia jaśniejszy obraz, ale oznacza również, że jego obraz powinien być wyraźniejszy, gdy w pomieszczeniu jest więcej światła otoczenia. Droższy LSP9T ma również 40-watowy, 4,2-kanałowy system audio w porównaniu do 30-watowego, 2,2-kanałowego zestawu dla LSP7T.

Projektor jako pierwszy obsługuje standard HDR10 +.
: Samsung

W przeciwnym razie oba projektory mają wiele wspólnych specyfikacji. Oba są zasilane przez ten sam system operacyjny Tizen, co telewizory Samsunga i oba mogą być sterowane przez asystentów głosowych Alexa i Bixby. Oba są projektorami laserowymi, co powinno oznaczać, że ich źródła światła będą działać dłużej niż żarówki używane w tradycyjnych projektorach. Samsung reklamuje również The Premiere jako pierwszy projektor obsługujący HDR10 +, chociaż format ten nie był tak szeroko stosowany, jak inne standardy HDR, takie jak Dolby Vision.

Oba projektory można zamawiać w witrynie internetowej firmy Samsung od dziś. Witryna zauważa, że ​​wysyłka ma nastąpić do 16 października. Jeśli szukasz czegoś bardziej przystępnego cenowo, zapoznaj się z naszym najnowszym przewodnikiem po najlepszych projektorach, w którym nasze najlepsze typy zaczynają się od nieco bardziej przystępnych cenowo 899 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook