RTV

Przebudowa IT jako wielki eksperyment 2020 roku przekształca się w nową normę

Teraz wszyscy pracujemy w domu.  Jesteśmy chmurą.

Powiększać / Teraz wszyscy pracujemy w domu. Jesteśmy chmurą. (kredyt: Aurich Lawson / Getty Images)

Jesteśmy teraz solidnymi dwiema czwartymi naszego nowego dziwacznego świata pracy z domu. Wiele firm znalazło się w tarapatach, ponieważ siła robocza przeszła od sporadycznych lub ograniczonych do wszystkich przez cały czas, rzucając wszystko, co było w stanie zapewnić, aby umożliwić zdalny dostęp i ciągłą produktywność (lub przynajmniej jej pozory).

Ludzie już dawno minęli stan awaryjny. Dla wielu z nas będzie to ciągłe i potencjalnie trwałe. A sposób, w jaki prowadzimy działalność, będzie musiał ulec zmianie – w tym sposób, w jaki organizujemy nasze operacje IT.

Kim jest twój tatuś i co robi jego komputer?

Stało się to dla mnie niezwykle jasne po rozmowie z przyjacielem, kierownikiem branży, który przez ostatnie kilka miesięcy pracował w domu. Jego firma była częściowo gotowa do pracy zdalnej, ponieważ jakiś czas temu przeniósł wielu pracowników do terminala Windows na komputery stacjonarne. Ale osobiście nie przeszedł, ponieważ duża część jego pracy obejmowała bazę danych działającą na jego firmowym pulpicie – w programie Microsoft Access.

Przeczytaj 21 pozostałych akapitów | Komentarze

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook