Foto

Przeciek Sony Xperia 5 II ujawnia nowy wyświetlacz 120 Hz i gniazdo słuchawkowe

Nadchodząca Xperia 5 II firmy Sony’x – następczyni zeszłorocznej Xperii 5 – wyciekła prawie w całości dzięki wyciekającemu filmowi promocyjnemu uzyskanemu przez Nagłówki Androida, która ujawniła prawie wszystkie informacje o mniejszym flagowcu Sony przed planowaną premierą 17 września.

Podobnie jak zeszłoroczna Xperia 5, która była mniejszą wersją pełnowymiarowej Xperii 1, Xperia 5 II wygląda jak skrócona wersja Xperii 1 II – choć prawdopodobnie w niższej cenie niż oszałamiająca Xperia 1 II. 1200 $.

Zgodnie z najnowszą strategią Sony dotyczącą smartfonów, Xperia 5 II to kolejny super wysoki telefon o proporcjach 21: 9. Wyświetlacz to nadal 6,1-calowy panel OLED Full HD + HDR, choć nowością w tym roku jest częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Aparaty również zostały ulepszone, z tylną konfiguracją potrójnej kamery, która wydaje się być identyczna z Xperią 1 II, wraz z obiektywami Zeiss. Jest 12-megapikselowy aparat główny z przysłoną f / 1,7 i obiektywem 24 mm (chociaż nie jest jasne, czy Sony nadal używa dokładnie ,7-calowego 12-megapikselowego czujnika Exmor RS z większego telefonu), wraz z 12-megapikselowym megapikselowy, ultraszerokokątny 124-stopniowy i 12-megapikselowy teleobiektyw z 3-krotnym zoomem. Wydaje się jednak, że nie ma czujnika czasu przelotu.

Poprawiono również ogólną specyfikację wewnętrzną: bateria jest większa i wynosi 4000 mAh, procesor to szybszy Snapdragon 865, a teraz jest 8 GB pamięci RAM (ponad 6 GB w zeszłorocznym modelu), chociaż pamięć pozostaje taka sama na 128 GB, z możliwość rozszerzenia tego za pomocą karty microSD. A jako mile widziany dodatek jest nawet gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, czego brakowało w zeszłorocznym modelu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook