Gry

Przed Prime Day możesz uzyskać świetne oferty na technologię i gry

Prime Day 2021 ma miejsce już za nieco ponad tydzień, rozpoczyna się w poniedziałek 21 czerwca i trwa do wtorku 22 czerwca. Oprócz tego, że każdego dnia nadążamy za regularnymi transakcjami, ciężko pracowaliśmy za kurtyną, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę Prime Day, gdy tylko się zacznie. W tym celu aktualizujemy każdy z naszych przydatnych przewodników po ofertach, aby łatwiej było stwierdzić, kiedy coś, co polecamy, jest przecenione. Niedawno zaktualizowaliśmy nasz przewodnik, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty na przykład na bezprzewodowe słuchawki douszne.

Przed nami pracowity, ale świetny tydzień na okazje. Jeśli szukasz oszczędności, na pewno chcesz zobaczyć, co nadchodzi w Prime Day, czy to w Amazon, czy u innych sprzedawców, takich jak Best Buy, Walmart i Target. Do tego czasu dam ci to, po co przyszedłeś: najlepsze oferty tygodnia.


Kup 85-calowy telewizor QLED firmy Samsung Q70A, aby otrzymać 700 dolarów na karty upominkowe

W Best Buy przy zakupie 85-calowego telewizora QLED Q70A firmy Samsung możesz otrzymać 700 USD w postaci kart podarunkowych. Pierwotnie 3300 USD, ostatnie obniżki cen obniżyły go do 2800 USD. Karty upominkowe Best Buy oczywiście nie są tak dobre jak zniżka gotówkowa, ale po uwzględnieniu tego, to tak, jakby kupić ten gigantyczny, ale bardzo cienki telewizor za 2100 USD.

Ten model ma panel częstotliwości odświeżania 4K 120 Hz i obsługuje FreeSync, zmienną częstotliwość odświeżania i automatyczny tryb o niskim opóźnieniu. Posiada port HDMI 2.1, który umożliwia komputerom PC i Xbox Series X wyświetlanie gier w rozdzielczości do 4K przy 120 klatkach na sekundę.

Samsung Q70A 85-calowy telewizor QLED 4K

Ceny brane w momencie publikacji.

Najnowsza gama telewizorów QLED firmy Samsung na 2021 r. obejmuje Q70A, wysokiej klasy opcję o niskim opóźnieniu, świetnym kontraście oraz port HDMI 2.1, który umożliwia rozgrywkę w rozdzielczości 4K 120 Hz na PC i Xbox Series X.


Echo Show 5 firmy Amazon kosztuje teraz tylko 50 USD

W dzisiejszych czasach można rozciągnąć 50 USD, szczególnie w przypadku technologii. Jednym ze sposobów na wydanie 50 USD jest zakup inteligentnego wyświetlacza Amazon Echo Show 5 pierwszej generacji. Może wyświetlać czas, pogodę, treści wideo i inne. Możesz także wskoczyć na czat wideo dzięki wbudowanej kamerze i mikrofonom. Zostały one pierwotnie sprzedane za 90 USD, ale można je teraz kupić za prawie połowę kosztów w jednym z poniższych sprzedawców.

Amazon Echo Show 5 (pierwsza generacja)

Ceny brane w momencie publikacji.

W pełni funkcjonalny inteligentny wyświetlacz firmy Amazon, który jest czymś więcej niż tylko budzikiem. Posiada również kamerę, która umożliwia prowadzenie rozmów wideo.


Urządzenie do strumieniowania Ultra obsługujące Roku kosztuje 30 USD taniej

Jeśli jesteś na rynku nowego urządzenia do przesyłania strumieniowego, które obsługuje wyjście 4K z Dolby Vision i HDR 10, a także kompatybilność z Atmos, Roku Ultra za 69 USD to teraz świetna wartość. Nie mogę zapomnieć o tym, że Ultra ma port Ethernet, więc możesz uzyskać pełne prędkości przesyłania strumieniowego treści 4K, jeśli Twoja sieć bezprzewodowa nie jest w stanie zgasić.

Roku Ultra (2020)

Ceny brane w momencie publikacji.

Roku Ultra to najbardziej wydajne urządzenia do przesyłania strumieniowego Roku. Obsługuje 4K, HDR i Dolby Vision, oferując jednocześnie wiele innych unikalnych zachęt, w tym programowalny pilot oraz port USB i Ethernet.


Kontrola

Środek zaradczy Kontrola na PC jest bezpłatny w Epic Game Store

W Epic Games Store prawie co tydzień pojawia się nowa darmowa gra, a tytuł w tym tygodniu to Kontrola. Sama ta informacja wystarczy, aby niektórzy ludzie po prostu kliknęli link, aby pobrać grę. Jeśli potrzebujesz trochę więcej przekonywania, jest to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w której badasz istotę z innego świata, która przejęła fikcyjną wersję FBI. Oprócz tego, że jest fajną grą do grania, ma kilka kupek Pliki X i Bliźniacze szczyty tam też jest inspiracja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook