Telefony

Przegląd czujnika skrzynki pocztowej: dowiedz się, kiedy nadeszła poczta

Jednym z moich ulubionych filmów, kiedy dorastałem, był Skarbie, skurczyłam dzieci. W nim główny bohater, Wayne Szalinski, jest nerdowcem-naukowcem-wynalazcą-gadżetu-domowego-gadżetu, który na swoim strychu opracowuje promień zmniejszający, który przypadkowo zmniejsza jego dzieci i dwoje sąsiadów do rozmiarów komarów.

Ale to inne wynalazki Wayne’a zawsze przyciągały moją uwagę – w szczególności jego system powiadamiania o nadejściu poczty w stylu Rube Goldberga. Nie jestem Waynem Szalińskim i na pewno nie jestem utalentowanym inżynierem, ale budowanie systemu informującego mnie o nadejściu poczty było moim stałym celem inteligentnego domu.

Próbowałem użyć czujników kontaktowych Zigbee zamontowanych w mojej skrzynce pocztowej, a nawet próbowałem użyć czujnika ruchu włożonego z tyłu pudełka, aby wywołać ostrzeżenia na moim smartfonie. Ale ponieważ moja skrzynka pocztowa znajduje się około 70 stóp od frontu mojego domu – i jest metalową skrzynką, która świetnie blokuje sygnały bezprzewodowe – przez większość czasu te czujniki są poza zasięgiem koncentratora i ich alerty się nie uruchamiają.

Nowy czujnik skrzynki pocztowej Ring za 29,99 $ został specjalnie zaprojektowany, aby rozwiązać ten problem. To czujnik ruchu z platformy Smart Lighting firmy Ring z anteną zewnętrzną, którą montujesz z tyłu skrzynki pocztowej, zgrabnie zwiększając zasięg urządzenia i unikając problemów z zakłóceniami, jakie stwarza skrzynka pocztowa.

Kluczem do działania Mailbox Sensor jest antena zewnętrzna dołączona do pudełka.

Mailbox Sensor komunikuje się z Ring’s Smart Bridge (który można kupić razem z czujnikiem za 49,99 $). Bridge umożliwia zaprogramowanie alertów smartfona, gdy czujnik wykryje ruch. Możesz połączyć go z aplikacją Alexa i sprawić, by Alexa wyemitowała wiadomość, taką jak „Poczta nadeszła” na każdym urządzeniu Echo w Twoim domu lub użyj jej do uruchomienia innych inteligentnych gadżetów domowych, takich jak oświetlenie.

Montaż czujnika w skrzynce pocztowej to prosta procedura. Pierścień zawiera dwustronną taśmę na czujnik i antenę zewnętrzną. Jest też wiertło na wypadek, gdyby trzeba było wywiercić mały otwór w skrzynce pocztowej i gumowe przelotki, aby poprowadzić drut. Udało mi się uniknąć wiercenia, przeciągając drut przez szczelinę z tyłu mojej skrzynki pocztowej, ale przebieg może się różnić. Literatura Ringa pokazuje czujnik zainstalowany na drzwiach skrzynki pocztowej, ale udało mi się zainstalować go bardziej dyskretnie z tyłu skrzynki i nie miałem żadnych problemów. Sam czujnik działa na trzech bateriach AAA.

Dwustronna taśma przytrzymuje czujnik ruchu wewnątrz pudełka.

Antena jest umieszczona na zewnątrz skrzynki pocztowej, aby zwiększyć zasięg czujnika i uniknąć zakłóceń.

Jest to pierwszy system ostrzegania o skrzynce pocztowej, który wypróbowałem, który faktycznie działa niezawodnie każdego dnia. Za każdym razem, gdy nadejdzie poczta, dostaję ping na mój telefon, a każde urządzenie Echo w moim domu dzwoni alarmem. To głupie małe udogodnienie, które przynosi odrobinę radości za każdym razem, gdy działa.

Nie oznacza to, że nie ma tu miejsca na ulepszenia. Ring zrobił absolutne minimum, aby odróżnić ten czujnik ruchu od innych w swoim systemie inteligentnego oświetlenia, więc jedynym ostrzeżeniem, jakie mogę uzyskać na moim telefonie, jest wykrycie ruchu. Byłoby wspaniale, gdybym mógł dostosować to tak, aby zamiast tego nadeszła poczta.

Wysyła również ostrzeżenie za każdym razem, gdy wykryje ruch, a nie tylko za pierwszym razem. Kiedy więc otrzymujemy alert, że wiadomość dotarła i jedno z moich dzieci ją sprawdza, uruchamiany jest drugi alert. Byłoby miło, gdybym mógł ustawić limit czasu, aby uniknąć wielu alertów z rzędu (lub zablokować alerty o określonych godzinach, na przykład gdy rano wkładam pocztę wychodzącą do skrzynki).

Ale pomimo swoich wad, Ring Mailbox Sensor sprawia, że ​​czuję się trochę jak Wayne Szaliński za każdym razem, gdy się włącza – i pozwala mi przestać martwić się, kiedy nadejdzie poczta. Na szczęście nie mogę tym zmniejszyć moich dzieci.

Czujnik skrzynki pocztowej

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ring’s Mailbox Sensor to czujnik ruchu, który informuje o nadejściu poczty. Współpracuje z platformą Smart Lighting firmy Ring do powiadomień push i integracji Alexa.

Fotografia: Dan Seifert / The Verge

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook