Różności i nowinki technologia

Przegląd systemu fitness Crossrope: zabójczy (ale głośny) trening w domu

Pamiętaj, kiedy ty był dzieckiem, a ćwiczenia nazywano po prostu „zabawą”? Cóż, firma Crossrope z Północnej Karoliny chce przywrócić to uczucie przyjemności z powrotem do pocenia się. Dzięki zestawowi obciążonych lin, które łączą się z towarzyszącą aplikacją mobilną, system firmy do ćwiczeń w domu może pomóc ty wskoczyć z powrotem do sprawności. (O mój Boże, tak mi przykro.)

Poza placem zabaw skakanka od dawna stanowi podstawę treningu wytrzymałościowego i pracy nóg w boksie, ostatecznie zyskując popularność w centrach fitness jako szybki sposób na poprawę wytrzymałości i koordynacji sercowo-naczyniowej. Wraz z pojawieniem się CrossFit skakanka zyskała na znaczeniu. Double-under, gdzie lina przechodzi pod stopami dwukrotnie przy każdym skoku, jest jednym z podstawowych ruchów CrossFitu.

Skakanka może być nie tylko świetnym treningiem cardio, ale także buduje siłę i wytrzymałość ramion, przedramion i nóg, zwłaszcza jeśli używasz skakanki z obciążeniem. Crossrope wykorzystuje to, łącząc swoje obciążone liny z ruchami plyometrycznymi i masą ciała, aby stworzyć zabawny i skuteczny system treningowy.

Ciasto warstwowe

: skakanki Crossrope

Podobnie jak CrossFit, Crossrope dzieli swoją ofertę na system wielopoziomowy, w którym każdy poziom jest atrakcyjny dla osób o różnych umiejętnościach i celach fitness.

Oferowany przez firmę pakiet Get Lean za 99 USD jest nastawiony na utratę wagi i oferuje wąskie uchwyty, linę o wadze ćwierć funta i linę o wadze pół funta. Pakiet Get Strong za 139 USD został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu siły i mięśni i zawiera grubsze uchwyty z wymienną liną 1-funtową i 2-funtową. Dostępny jest również zestaw „Get Fit” w cenie 238 USD, który zawiera oba uchwyty i wszystkie cztery liny.

Liny mają różne długości w zależności od wzrostu. Na 5 stóp i 8 cali średniej wielkości lina działała idealnie dla mnie. Liny stalowe oplecione są w osłonie ochronnej, która nie tylko wydłuża żywotność liny, ale także zapobiega jej zaplątaniu. Chwyty mają gumową powłokę i kształt, który zapobiega ślizganiu się podczas spoconych treningów. Linki są przymocowane do uchwytów za pomocą wysokiej jakości łożysk, które zapewniają płynny, szybki obrót. Uchwyty są również wyposażone w genialny system szybkiego wypinania, który ułatwia przełączanie między linami o różnym obciążeniu podczas ćwiczeń. Sugerowałbym również skakanie po matę do skakania, aby nie uszkodzić podłóg i liny.

Po skonfigurowaniu sprawdź aplikację Crossrope pod kątem treningów. Crossrope Lite to darmowa wersja z dziesięcioma bezpłatnymi treningami i wyzwaniami oraz samouczkami dla początkujących i wyzwaniem fitness dla początkujących. Crossrope Premium kosztuje 10 $ miesięcznie z dostępem do każdego treningu, wyzwań fitness, opcji filtrowania treningów i nowego trybu liczenia skakanek, który, jak można się domyślić, liczy Twoje skoki.

Wskakuj do tego

: skakanki Crossrope

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook