Różności i nowinki technologia

Przegląd systemu zabezpieczeń SimpliSafe: prosty i bezpieczny

Żyjemy w epoka, w której każdy może ulepszyć dom za pomocą inteligentnych wyświetlaczy, podłączonych świateł i robotów odkurzających bez umów i ekspertów od instalacji. Dlaczego więc nie mielibyśmy być w stanie stworzyć systemów bezpieczeństwa, aby chronić je sami? To wielka obietnica SimpliSafe: uczynić nas wszystkich ekspertami w zakresie majsterkowania w zabezpieczaniu naszych domów.

Mieszkam z systemem bezpieczeństwa SimpliSafe od sześciu miesięcy, który obejmuje kamerę bezpieczeństwa, czujniki wejścia, czujniki ruchu, czujnik dymu i czujnik tlenku węgla. Był również wyposażony w stację bazową i klawiaturę, które są rdzeniem każdego systemu alarmowego SimpliSafe. Werdykt? Zgodnie z nazwą, jest to jeden z najprostszych sposobów na dodanie bezpieczeństwa do domu, choć nie jest pozbawiony kilku dziwactw.

Bułka z masłem

Konfiguracja to miejsce, w którym SimpliSafe świeci. Jeśli jesteś w stanie przycisnąć lepki kawałek taśmy do ściany, możesz błyskawicznie skonfigurować dowolny z firmowych gadżetów. Znajdź miejsce w pobliżu środka domu na stację bazową, która działa jako mózg całego systemu, a także zawiera alarm i głośnik do ogłaszania stanu systemu.

Bezprzewodowa klawiatura jest fabrycznie wyposażona w samoprzylepne zakładki z tyłu. Zdejmij taśmę izolacyjną, przyklej ją do ściany w pobliżu głównego wejścia, naciśnij przycisk parowania i pociągnij za plastikową zakładkę, aby aktywować baterię. Po sparowaniu stacji bazowej i klawiatury system poprowadzi Cię przez proces konfiguracji za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej.

: SimpliSafe

Dodawanie czujników przypomina konfigurację klawiatury, a jeśli nie masz pewności, gdzie dokładnie je umieścić, dołączona broszura instalacyjna zawiera kilka pomocnych sugestii. Czujniki wejścia działają dla drzwi i okien. W pomieszczeniu z wieloma oknami łatwiej i taniej jest zastosować czujnik ruchu. Jeśli potrzebujesz więcej czujników, możesz kupić te, które chcesz, przykleić je do ściany i nacisnąć przycisk parowania. Kiedy się poruszasz, łatwo jest odłączyć czujniki i zabrać je ze sobą.

Podoba mi się, że nie ma nigdzie przewodów do poprowadzenia, z wyjątkiem stacji bazowej podłączanej do ściany. Wszystko inne używa wymiennych baterii, a te powinny wystarczyć na kilka lat. Stacja bazowa ma również wymienne baterie oraz połączenie komórkowe, więc jeśli zgaśnie lub stracisz Wi-Fi, system będzie nadal działał. Jego baterie wytrzymają do 24 godzin i zostaną naładowane po ponownym włączeniu zasilania.

Korzystanie z SimpliSafe jest bezpłatne, ale możesz zapłacić 15 USD miesięcznie za monitorowane zabezpieczenia, które zapewniają dostęp do firmowych centrów monitorowania obsługiwanych przez prawdziwych ludzi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Będą próbować do Ciebie zadzwonić, a jeśli potrzebujesz pomocy lub nie odpowiesz, mogą wysłać policję, wozy strażackie lub karetkę do Twojego domu. Jest inny plan 25 USD miesięcznie, który dodaje kilka dodatkowych korzyści, ale jest skierowany do osób korzystających z kamer wideo SimpliCam (więcej o tym później).

Przeciążenie sensoryczne

SimpliSafe ma pakiety, które możesz wybierać z różnymi typami czujników i sprzętu, ale sugeruję zacząć od pakietu Essentials (259 USD), jeśli jesteś przytłoczony. Oprócz stacji bazowej i klawiatury, które znajdują się w każdym pakiecie, zawiera trzy czujniki wejścia i czujnik ruchu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook