Gry

Przenośny głośnik Bluetooth JBL kosztuje tylko 20 dolarów za Prime Day

Zbliżamy się do końca Prime Day 2020, ale wciąż jest wiele dobrych ofert na Amazon. Od teraz możesz kupić wysoko oceniany głośnik Go 2 JBL za jedyne 20 USD. Ten głośnik kosztuje zwykle 39,95 USD, co oznacza, że ​​oszczędzasz 19,95 USD. Ta cena jest dostępna dla opcji czarnej, czerwonej i niebieskiej (ale obecnie w magazynie jest tylko czarny).

Nowsza pozycja w tej linii, JBL Go 3, również kosztuje 39,95 USD. Oznacza to, że Go 2 nie jest już świetnym zakupem w tej cenie, ale zdecydowanie warto spojrzeć na tę zniżkę (jeśli chcesz rozważyć starszy model).

JBL Go 2 to niewielki głośnik bezprzewodowy wydany w 2018 roku. Mając zaledwie 4,21 x 3,8 x 1,45 cala i 6,49 uncji, jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni. Jest wodoodporny w klasie IPX7, co oznacza, że ​​możesz bez obaw słuchać muzyki na plaży lub basenie (lub pod prysznicem). Ocenia się, że można go całkowicie zanurzyć w wodzie o głębokości trzech stóp przez maksymalnie 30 minut.

JBL Go 2

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

JBL’s Go 2 to wodoodporny głośnik Bluetooth, który jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni.

Jeśli szukasz bardziej przystępnych cenowo ofert Prime Day, trzecia generacja Echo Dot firmy Amazon jest obecnie sprzedawana za 18,99 USD, 21 USD mniej niż zwykła cena 40 USD. To najniższa cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy za ten głośnik z obsługą Alexa. Jeden z najlepszych koncentratorów USB-C, jaki można uzyskać, kosztuje 22,99 USD (13 USD mniej niż pierwotna cena 35,99 USD) – zawiera trzy porty USB-A, jeden HDMI, jeden port ładowania PD i jeden czytnik kart SD.

Możesz także sprawdzić klips do gier PowerA Moga Mobile dla telefonów i kontrolerów Xbox One, który obecnie kosztuje 9,99 USD (zwykle 14,99 USD). Zwycięzca najlepszego filmu Bong Joon-ho, Pasożyt, jest dostępny na Blu-ray za 7,99 USD (zwykle 10 USD). Jeden z najlepszych inteligentnych kontrolerów bram garażowych, Chamberlain MyQ, jest w sprzedaży za 16,98 USD, 23 USD zniżki od ceny katalogowej 39,98 USD. A Tile Pro, powszechnie uważany za doskonały program do śledzenia kluczy, który jest tylko trochę za drogi, obecnie kosztuje 24,49 USD, 10,50 USD od pierwotnej ceny 34,99 USD. Wiele z tych ofert ma ograniczoną dostępność, więc warto je kupić jak najszybciej, zanim zostaną wyprzedane.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook