Nowości

Przeprojektowane oprogramowanie Fire TV firmy Amazon rozpoczyna się dzisiaj

Oprogramowanie działające na urządzeniach Amazon Fire TV do przesyłania strumieniowego ma przejść gruntowny przegląd w nadchodzących tygodniach, a dziś na niektórych urządzeniach rozpoczyna się wprowadzanie „nowego doświadczenia Fire TV”. Po zainstalowaniu aktualizacji będziesz mieć dostęp do nowych funkcji, takich jak obsługa wielu użytkowników (ze spersonalizowanymi rekomendacjami i listami obserwacyjnymi dla każdego profilu) oraz usprawniony interfejs, który przyspiesza dostęp do ulubionych aplikacji rozrywkowych.

Jeśli masz ochotę coś obejrzeć, ale nie wiesz co, dostępna jest również nowa karta „Znajdź”, która zawiera filmy, programy telewizyjne, bezpłatne treści z mi i sport z różnych usług.

Możesz teraz mieć indywidualne profile użytkowników w Fire TV – w tym konta dzieci.
: Amazon

Amazon poprawił także integrację Alexy z nowym pulpitem nawigacyjnym Fire TV. Jeśli skonfigurujesz profil głosowy, Alexa będzie w stanie rozpoznać Twój głos i automatycznie przełączy się na właściwy profil, gdy o to poprosisz, i możesz przełączać się między różnymi sekcjami (telewizja na żywo, wiadomości itp.) Za pomocą poleceń głosowych.

Nowe doświadczenie dodaje również obsługę obrazu w obrazie i mniej uciążliwych odpowiedzi Alexy na ekranie, gdy pytasz o rzeczy takie jak pogoda; będzie teraz pojawiać się u dołu ekranu zamiast zakrywać oglądaną zawartość.

Co dziwne, Amazon jako pierwszy wprowadza to nowe oprogramowanie do niedawno wprowadzonych Fire TV Stick i Fire TV Stick Lite; urządzenia z wyższej półki, takie jak Fire TV Stick 4K i Fire TV Cube, będą musiały poczekać do początku 2021 roku. Tylko niewielka część kwalifikujących się urządzeń otrzyma je od razu; Amazon często nie modyfikuje interfejsu Fire TV, więc firma poświęca trochę czasu, aby upewnić się, że wszystko idzie gładko.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook