Oprogramowanie

Przesuń palcem w lewo, Elon stwierdza: ta aplikacja randkowa Tesla to na razie żart

Pomimo kilku artykułów prasowych, które wydają się sugerować inaczej, aplikacja randkowa tylko dla właścicieli Tesli nie jest prawdziwa – przynajmniej jeszcze nie teraz.

Witryna Tesla Dating Co., będąca dziełem kanadyjskiego programisty Ajitpala Grewala, mówi, że jest to „ekskluzywna społeczność podobnie myślących Elon Stans. Wiesz, co to za ludzie naprawdę rozumieć Cię.” Witryna prosi o adres e-mail i zauważa, że ​​użytkownicy „muszą udowodnić własność Tesli przed uruchomieniem”. Być może jego slogan jest pierwszą wskazówką, że wszystko to ma być dobrą zabawą: „Ponieważ nie możesz przeliterować MIŁOŚĆ bez EV”.

„Tak, intencją powstania strony była parodia, o której informuję wszystkich” – powiedział Grewal w e-mailu do The Verge. „Ale powiedziałem też, że jeśli zobaczę wystarczającą przyczepność, rozważę uruchomienie aplikacji. Jak dotąd widziałem sporo przyczepności ”.

Może to wynikać z faktu, że Grewal powiedział różnym mediom różne rzeczy o swojej przedpremierowej usłudze randkowej. Jest cytowany Dziennik Wall Street mówiąc, że posiadanie Tesli staje się dużą częścią czyjejś tożsamości: „Nagle do mnie dotarło: ci ludzie byliby dla siebie idealni”. To jest podobne do tego, co powiedział Business Insider. Więc może nie powiedział wszystkim, że strona zaczęła się jako (i nadal jest) żartem?

A strona wygląda … całkiem realistycznie, nawet zawiera zrzuty ekranu pokazujące, jak wygląda (lub wyglądałaby) aplikacja inspirowana Tinderem:

Może zechcesz iść dalej i przesuń palcem w lewo, Natalie
Tesla Dating Co.

Z pewnością właściciele Tesli to oddana gromada, stojąca na czele CEO Elona Muska i czekająca na każdym jego tweecie, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat nadchodzących funkcji, nowych modeli i wszystkiego, co przyjdzie mu do głowy. Mój kolega Bijan Stephen opisał swoje oddanie dyrektorowi Tesli w profilu z 2018 roku:

Musk – urodzony w RPA multimiliarder znany z głośnych, ryzykownych inwestycji, takich jak Tesla (samochody elektryczne), SpaceX (prywatne podróże kosmiczne), Boring Company (podróże podziemne) i Neuralink (neurotechnologia) – odniósł korzyści z kultura, w której fandom dominuje prawie wszystko. Podczas gdy jego przeciwnicy postrzegają go jako innego nieobecnego, niedoświadczonego bogatego faceta, który albo nie może lub nie chce przyznać się do szkód, jakie on i jego firmy wyrządzają swoim fanom, Musk jest wizjonerem, który chce ocalić ludzkość przed samą sobą.

Dlatego warto byłoby spróbować połączyć w pary niektórych z tych oddanych fanów. Zwróć uwagę, że Tesla Dating Co. nie ma oficjalnego powiązania z Muskiem ani firmą samochodową, jak powiedział Grewal Business Insider że witryna miała mniej niż 200 rejestracji. Nie ma wyraźnego harmonogramu, kiedy aplikacja może być dostępna, a Grewal nie odpowiedział od razu The Vergepytania o to, co robi z adresami e-mail, które do tej pory zebrał z witryny.

Nie powiedział nam też, jakim samochodem jeździ. Jeśli wróci do nas, damy ci znać. W międzyczasie właściciele Tesli będą musieli szukać miłości gdzie indziej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook