GryNowościRTV

Przewodnik dla leniwych graczy po zarządzaniu kablami

Zarządzanie kablami jest dla tryhardów. To właśnie powtarzałem sobie do kilku tygodni temu, kiedy ponownie odkryłem, że rozdzielam wielkie, splątane dno morskie kabli Ethernet, aby odkurzyć moje biuro.

Podczas gdy łączność bezprzewodowa jest obecnie normą dla miłośników kina, a nawet audiofilów, gracze utrudniają sobie życie. Naszym wrogiem nazwaliśmy opóźnienie. Tak więc nadal podłączamy nasze trzy HDMI z naszych trzech konsol do naszych telewizorów, wciąż owijając trzy kable Ethernet z naszych modemów do tych trzech konsol. I oczywiście nadal podłączamy te trzy konsole do ściany. Po roku przebywania w domu i gromadzenia zarówno sprzętu do gier, jak i sprzętu biurowego, moja podłoga wygląda jak spód naczynia do makaronu Strega Nona.

Oczywiście są poprawki. Wyszukaj dowolny film, który ma na celu poprowadzić graczy w ich podróży do zarządzania kablami, a znajdziesz miniaturę YouTube przedstawiającą wyblakły uśmiech normalny trzymający wiertło i kilka pułapek na palce (są to zaciski kablowe) – wysoka stawka i duży wysiłek ”strona główna ulepszanie ”„ projektów ”. Osobiście nie mam zamiaru wykonywać operacji na biurku. A jeśli mam sześć dodatkowych godzin na rękach, nie zamierzam spędzać ich brzuchem do góry na podłodze w moim biurze. Mam zamiar spędzić ich na grach.

Możliwe jest prowadzenie kabli w leniwy sposób. Oto kilka sprytnych, ale niewymagających wysiłku sposobów na utrzymanie porządku na podłogach i ścianach dla graczy.

Kable, które masz

To nie jest niegrzeczne, ale po pierwsze, nie miałbyś tylu kabli do zarządzania, gdybyś właśnie kupił odpowiednią długość. Jeśli nie możesz odróżnić swojej podłogi od podłogi w lokalnym lesie, prawdopodobnie jest to spowodowane zbyt długimi kablami.

: Cecilia D’Anastasio

Jeśli masz fundusze, rozważ nowe kable. Zmierz ścieżkę kabli w pomieszczeniu i dodaj dodatkowe osiem cali – lepiej trochę za długi niż za krótki. Zakup wysokiej jakości kabli z minimalnym luzem ograniczy prawdopodobieństwo konieczności zmiany okablowania w przyszłości. A ponieważ przełączanie kabli, gdy są one ukryte za ścienną prowadnicą kablową, może być denerwujące, wybierz trwałe, wysokiej jakości szybkie złącze HDMI, którego prawdopodobnie i tak chcesz do konsoli Xbox One X lub PlayStation 5. Jakość kabla. ma znaczenie na dłuższą metę.

Sprzęt do zarządzania kablami

To, czego będziesz potrzebować, zależy od konfiguracji. Jeśli na przykład Twój komputer znajduje się na biurku, możesz chcieć zamontować listwę przeciwprzepięciową na spodzie biurka, aby tylko jeden kabel był podłączony do ściany. Jeśli twój telewizor jest zamontowany na ścianie i nienawidzisz tych zwisających kabli HDMI biegnących z przełącznika Nintendo, możesz chcieć trochę farby, aby dopasować kolor toru kablowego do ściany.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook