GryRTV

Przewodnik po konfiguracji biura domowego: najlepszy sprzęt do pracy w domu

Na długo przed tym, jak ja zostałem zmuszony do pozostania w domu wcześniej tej wiosny, większość czasu spędzałem … w pomieszczeniach. Zbudowałem komputer na studiach (z pomocą kilku przyjaciół) i od tamtej pory doskonalę konfigurację swojego domowego biura – zmieniam biurka, klawiatury, monitory i nie tylko.

Kiedy wielu moich przyjaciół i kolegów zostało zmuszonych do poddania kwarantannie z powodu pandemii koronawirusa, zdałem sobie sprawę, że większość ludzi nie ma takiego biura domowego jak moje. Po ponownym otwarciu wielu stanów coraz więcej firm rozważa również stałą pracę w domu. Tak więc, moi koledzy, dostatecznie uprzywilejowani, aby pracować w domu, poniżej znajduje się kilka wyborów, które mogą uczynić tę pracę bardziej znośną. Wiele z nich zostało przetestowanych przez zespół WIRED Gear i polecamy innym na podstawie opinii klientów w sklepach detalicznych, opinii innych witryn oraz naszego doświadczenia z markami.

Masz pytania dotyczące odpowiedniego sprzętu WFH? Dołącz do dyskusji w sekcji komentarzy poniżej. (Zarejestruj się tutaj, aby założyć konto.)

Zaktualizowany sierpień 2020: Dodałem kilka nowych rzeczy, które przetestowałem, w tym stojak na laptopa, stojące biurko firmy FlexiSpot, bezprzewodową ładowarkę Moshi i kilka akcesoriów od Grovemade. Ceny i linki również zostały zaktualizowane.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Będziesz potrzebować dobrego laptopa lub komputera

13-calowy MacBook Pro zaczyna się od 1300 USD i jest ostatnim laptopem Apple, który porzucił te irytujące klawisze motylkowe.: Apple

Domyślamy się, że masz jakiś laptop lub komputer stacjonarny, bez względu na to, czy jest to Twoje osobiste urządzenie, czy to, które przyniosłeś z pracy. Jeśli nie, sprawdź nasze najlepsze laptopy, najlepsze tanie laptopy, najlepsze Chromebooki i najlepsze przewodniki po MacBookach. Jeśli patrzysz na komputer stacjonarny, mamy zalecenia i porady dotyczące gotowych komputerów do gier, które mogą być przydatne, lub możesz zbudować własny za dużo mniej.

Oto kilka naszych ulubionych:

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook