Gry

PS5 jest ponownie dostępny w Best Buy

Najnowsza konsola do gier Sony, PS5, jest jednym z wielu gadżetów do gier, które są obecnie dość trudne do znalezienia ze względu na sprzedaż głównie online. Jeśli próbujesz zdobyć jedną z nich, Best Buy uzupełnił teraz edycję cyfrową PS5 i PS5, do wyczerpania zapasów.

Podobnie jak dzisiejsze uzupełnienia zapasów Xbox Series X / Series S, sprzedawca wypuszcza teraz niewielkie fale zapasów PS5.

PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji firmy Sony w cenie 499,99 USD. W porównaniu z wersją cyfrową PS5 Digital Edition za 399,99 USD, ta konsola zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie w gry cyfrowe i fizyczne.

Po zabezpieczeniu PS5 powinieneś rozważyć zebranie kilku przedmiotów, które pomogą Ci w pełni wykorzystać konsolę nowej generacji. Zdecydowanie sugeruję zakup rocznego członkostwa w PlayStation Plus i zakup dodatkowego kontrolera DualSense. Roczne członkostwo w PS Plus zapewnia również dostęp do Kolekcji PlayStation Plus, cyfrowej kompilacji zawierającej popularne gry wydane na PS4.

DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler przeznaczony dla PS5. Wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego wewnątrz kontrolera.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją pamięć SSD, niestety nie ma jeszcze sposobu, aby to zrobić. Ale Sony podobno rozszerza opcje dotyczące większej ilości pamięci SSD tego lata.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook