Gry

PUBG dodaje system reputacji, który „pomaga zachować cywilizację, gdy się zabijacie”

PUBGNajnowsza aktualizacja dodaje system reputacji, który ma zachęcić graczy do mniej toksycznego stosunku do siebie nawzajem. Chociaż na blogu poświęconym aktualizacji, PUBG Corporation przyznaje, że system reputacji w grze polega na zabijaniu.

„Utrzymywanie zdrowych interakcji w grze jest dla nas ważne” – napisali programiści na blogu. „Wiemy, że na Battlegroundach pasja może być wysoka, ale toksyczne zachowanie nigdy nie jest uzasadnione. Aby pomóc zachować bardziej uprzejmą sytuację, gdy się zabijacie, wprowadzamy nowy system reputacji PUBG. ”

Nowy system zapewnia poziom reputacji od zera do pięciu, a Twoja reputacja w naturalny sposób wzrośnie, „o ile nie będziesz wykazywać toksycznych lub w inny sposób destrukcyjnych zachowań”. Rzeczy, które mogą pogorszyć twoją reputację, obejmują porzucanie meczów i zgłaszanie przypadków słownych obelg. Zostanie zbanowanym za naruszenie PUBGWedług bloga, warunki korzystania z usługi mogą również obniżyć poziom Twojej reputacji.

System reputacji w PUBG.
: PUBG Corporation

Nowa aktualizacja 10.2 dodaje również do gry nowy zabytkowy samochód sportowy, Coupe RB, możliwość wykonywania przypadkowych akrobacji w powietrzu podczas jazdy na motocyklach terenowych i nie tylko. Możesz przeczytać o nowym systemie reputacji i wszystkim innym, co zostało dodane do gry, w opisach łatki.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook