Nowości

Ramki Amazon Echo Frames mogą być teraz dostarczane z soczewkami przeciwsłonecznymi lub filtrującymi światło niebieskie

Amazon wprowadza dziś nowe opcje soczewek do swoich inteligentnych okularów audio Echo Frames: dwa rodzaje spolaryzowanych soczewek przeciwsłonecznych do użytku na zewnątrz oraz soczewki filtrujące światło niebieskie do wpatrywania się w jasne ekrany. Opcje niebieskich jasnych i niebieskich lustrzanych okularów przeciwsłonecznych będą dostępne 18 maja, a „klasyczne” ciemne soczewki przeciwsłoneczne pojawią się później, 9 czerwca. Wszystkie trzy odmiany będą dostępne w czarnej wersji Echo Frames za 269,99 USD.

Ramki Echo są znacznie prostsze w porównaniu z innymi inteligentnymi okularami, takimi jak Google Glass. Zasadniczo są to oprawki okularów z wbudowanym asystentem Amazon Alexa, wraz z kilkoma mikrofonami i głośnikami skierowanymi w dół. W naszej recenzji ramek stwierdziliśmy, że zdolności Alexy są dość ograniczone (szczególnie na iPhonie), ponieważ asystent domyślnie korzysta z usług Amazon. Ramki są znacznie bardziej atrakcyjne jako proste urządzenie audio, w którym pojawiają się te nowe opcje obiektywów.

Oprawki Echo z soczewkami filtrującymi światło niebieskie.
: Amazon

Weź różnorodne okulary przeciwsłoneczne. Echo Frames może nie mieć sensu jako inteligentny asystent, z którym kontaktujesz się przez cały dzień, ale podczas jazdy na rowerze lub wędrówki bardzo pomocne może być posiadanie okularów przeciwsłonecznych jako słuchawek do muzyki lub podcastów.

Możesz użyć tego samego rodzaju logiki dla soczewek filtrujących światło niebieskie. Powiedzmy, że planujesz długi projekt i wiesz, że będziesz patrzeć na ekrany przez dłuższy czas. Możliwość słuchania muzyki lub odbierania połączeń, nie tracąc uszu, może być przydatna. (Pamiętaj, że niebieskie światło może nie być tak szkodliwe lub męczące, jak sugerują niektóre nagłówki).

Ramki Echo z lustrzanymi niebieskimi soczewkami przeciwsłonecznymi.
: Amazon

Ograniczeniem w każdym z tych przypadków użycia jest żywotność baterii ramek echa. Kiedy pierwotnie sprawdzaliśmy ramki, nie byliśmy w stanie przetrwać całego dnia, pomimo bardziej otwartej żywotności baterii, jaką Amazon twierdził, że 14 godzin „mieszanego użytku”. Na popołudnie na świeżym powietrzu wydaje się, że okulary przeciwsłoneczne powinny wystarczyć, ale używając niebieskich okularów w środku i słuchając muzyki przez cały dzień, być może będziesz musiał uważniej obserwować baterię oprawek.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook