GryRTV

Razer Blade 15 Base kosztuje 400 USD od swojej zwykłej ceny w Best Buy

Best Buy organizuje jednodniową błyskawiczną wyprzedaż kilku przedmiotów, a jej niewielki asortyment laptopów do gier wyróżnia się na tle pozostałych. Razer Blade 15 Base wydaje się być dobrym laptopem klasy średniej z sześciordzeniowym procesorem Intel Core i7-10750H, układem graficznym Nvidia GTX 1660 Ti i 16 GB pamięci RAM. Ten model kosztuje dziś tylko 1100 USD, w porównaniu z 1500 USD. Jeśli chodzi o inne godne uwagi specyfikacje, ma wyświetlacz 1080p z częstotliwością odświeżania 120 Hz i Thunderbolt 3 do szybkiego przesyłania danych lub łączenia się z własną zewnętrzną obudową GPU firmy.

To trochę rozczarowujące, że ma marne 256 GB pamięci, chociaż ma dodatkowe gniazdo M.2, które można umieścić w innym dysku SSD NVMe lub SATA M.2. Możesz sprawdzić stronę Razera, aby uzyskać bardziej szczegółowe specyfikacje tego konkretnego modelu laptopa tutaj, która wymienia go o 200 USD więcej niż ta oferta w Best Buy.

Razer Blade 15 Base

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Razer Blade 15 Base jest grubszy niż model Advanced, ale ma tę samą dobrą jakość wykonania, wygodną klawiaturę i port Thunderbolt 3.

Jeśli nie masz nic przeciwko laptopowi do gier, który nie stara się wyglądać subtelnie, ROG Strix G15 firmy Asus nie jest złą ofertą za 850 USD, również w Best Buy (zwykle 1000 USD). W porównaniu z powyższym laptopem Razera, ten ma ten sam procesor, ale z większym dyskiem SSD 512 GB i nieco szybszym wyświetlaczem z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Chociaż prawdopodobnie nie będzie tak dobry do gier, ponieważ jego Nvidia GTX 1650 Ti jest o jeden stopień niższy od 1660 Ti pod względem wydajności i ma połowę pamięci RAM niż opcja Razera powyżej. Mimo to wydaje się to świetną maszyną, jeśli nie grasz w najbardziej wymagające graficznie gry.

Asus ROG Strix G15 (kolor electro punk)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Odważnie wyglądający ROG Strix G15 Asusa może być doskonałym rozwiązaniem dla kogoś, kto szuka podstawowego laptopa do gier poniżej 1000 USD. Ma szybki wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 144 Hz i wydajny procesor, ale układ graficzny GTX 1650 Ti i 8 GB pamięci RAM może nie wystarczyć, aby każda gra wyglądała i działała dobrze przy wyższych ustawieniach.

Szybki adapter ścienny USB-C to dobrze mieć pod ręką telefon z Androidem, iPhone’a lub inne urządzenie, takie jak Nintendo Switch lub laptop, który można ładować za pomocą odwracalnej wtyczki. RavPower ma dwupak swoich adapterów USB-C o mocy 20 W, które są sprzedawane za jedyne 11,69 USD (przed opodatkowaniem) w Amazon, odcinając kupon o wartości 10% znajdujący się tuż pod ceną oferty. Wiele energochłonnych urządzeń wymaga więcej niż 20 W do ładowania z pełną prędkością, ale są one idealne dla większości telefonów – zwłaszcza najnowszych iPhone’ów, które nie zawierają ładowarki przy zakupie. Apple sprzedaje jeden osobno, ale kosztuje 20 dolarów za jeden zamiast prawie połowę tej ceny za dwa.

Ładowarka RavPower 20W USB-C

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

W Amazon możesz otrzymać dwa zestawy ładowarek RavPower 20 W USB-C za 11,69 USD, wycinając kupon na stronie produktu. W porównaniu z ładowarką Apple za 20 USD to świetna okazja.

Wreszcie Daily Steals oferuje dobrą ofertę na odblokowany Google Pixel 3 XL z 128 GB pamięci. Możesz kupić „nie różową” wersję telefonu, który jest nowy z roczną gwarancją Google za 240 USD, korzystając z kodu oferty VERGEPXL3 przy kasie. Pomimo tego, że ma kilka lat w tym momencie, ten telefon nadal ma dobre kotlety fotograficzne i będzie jednym z pierwszych urządzeń, które otrzymają aktualizację do oprogramowania Android 12 jeszcze w tym roku (choć prawdopodobnie będzie to ostatnia duża aktualizacja tego telefonu , poprawki bezpieczeństwa na bok). Sprawdź oryginalną recenzję Dietera Bohna tutaj, aby zobaczyć próbki zdjęć i nie tylko.

Google Pixel 3 XL

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wydany w 2018 roku Google Pixel 3 XL to solidny pretendent do smartfona, który zawiera świetne aparaty w konkurencyjnej cenie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook