GryNowości

Razer Wolverine V2 jest jak przystępny cenowo kontroler Xbox Elite

Razer ogłosił nową wersję swojego przewodowego kontrolera Wolverine, stworzonego specjalnie dla Xbox Series X / S, z obsługą Xbox One i PC. Nazywa się Wolverine V2 i ma więcej funkcji dla entuzjastów niż kontroler dostarczany z konsolami Xbox, takie jak przełączniki „mecha-dotykowe” pod przyciskami na twarzy, zatrzymania spustu umożliwiające dostosowywanie czucia wyzwalania i kilka przycisków makro . Jest to dalekie od wszechstronności oferowanej przez kontroler Microsoft Elite Series 2, ale jest znacznie tańszy w cenie 100 USD. Jest dostępny od dziś w witrynie Razer.

Większość zmian w porównaniu z poprzednią wersją ma charakter kosmetyczny, ale sprawiają, że kontroler jest wygodniejszy i przyjemniejszy w użyciu. Razer sprawił, że chwyty były bardziej okrągłe niż wcześniej i pokrył je przyczepną, antypoślizgową teksturą, aby nie przesuwały się, gdy spocisz się podczas gry. Jest bardzo przyjemny – graniczący z ergonomią – w moich średnich dłoniach.

Razer Wolverine V2

Razer

Z punktu widzenia użyteczności podoba mi się, że Razer przesunął przyciski systemu Xbox (menu, widok) bliżej lewego drążka analogowego i przycisków twarzy. Przycisk udostępniania, który jest nowością w kontrolerze Xbox Series X / S, również jest tutaj, a znajdziesz go między padem kierunkowym a prawym drążkiem analogowym. Poniżej znajduje się poręczny przycisk konfiguracji audio, który służy do regulacji głośności w locie, gdy jest podłączony do konsoli Xbox. Przytrzymanie go podczas naciskania w górę lub w dół na padzie kierunkowym dostosuje dźwięk gry w zestawie słuchawkowym, który można podłączyć do tego kontrolera za pośrednictwem umieszczonego na dole gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Przytrzymując ten przycisk i dotykając w lewo lub w prawo na padzie kierunkowym, możesz dostosować głośność czatu.

Naprawdę, nic innego nie jest nowe w Wolverine V2, ale nadal są tutaj pewne niespodzianki, jeśli jeszcze nie korzystałeś z Fightpad Raion stworzonego na PS4. Ten ma przełączniki „mecha-dotykowe” pod D-padem i przyciskami twarzy. Rezultatem jest zestaw przycisków, które są ciche, ale bardziej dotykowe, niż czułem się przyzwyczaony w kontrolerze. Każda prasa jest bardziej precyzyjna i wymaga mniej wysiłku, uruchamiając przy 1,2 mm. Jeśli chcesz grać cicho, aby uniknąć budzenia ludzi, jest to znacznie cichsze niż stukanie, które wydaje standardowy kontroler Xbox One, gdy wielokrotnie wciskasz przyciski twarzy.

Razer Wolverine V2

: Razer

Drążki analogowe są duże, wklęsłe, a pośrodku znajdują się wytrawione krzyżyki, które pomagają utrzymać kciuk w środku. To nic specjalnego, ale czują się tak samo responsywne i dobrze wykonane jak Microsoft. Wyzwalacze są prawdopodobnie tam, gdzie ten kontroler różni się najbardziej od kontrolera do pakowania, a jako ktoś, kto jest przyzwyczajony do odczuwania wyzwalaczy LT i RT Microsoftu, początkowo zostałem wyrzucony przez te na Wolverine V2, które wydają się oferować trochę mniejsza odległość podróży. Chociaż szybko się do nich przyzwyczaiłem, a nawet zacząłem korzystać z wyłączników spustowych, które dodatkowo zmniejszają odległość, na jaką trzeba je wcisnąć.

Wolverine V2 ma dwa dodatkowe przyciski obok wyzwalaczy zwanych M1 i M2, podobnie jak poprzednia wersja. Są jak makra, które można znaleźć na klawiaturze, ponieważ możesz dostosować ich działanie w konfiguracji kontrolera Razer dla aplikacji Xbox na konsolach Xbox lub komputerze. Na przykład, jeden może zostać przypisany do zastąpienia standardowych przycisków, takich jak X, A, w górę na padzie kierunkowym, spust lub kliknięcie lewym drążkiem analogowym, aby wymienić kilka przykładów. Możesz również przypisać je do szybkiego dostosowania czułości drążków analogowych.

Razer Wolverine V2

Przyciski M1 i M2 znajdują się obok wyzwalaczy, a stopery wyzwalania znajdują się z tyłu sterownika.
: Razer

Pomimo obniżki ceny w porównaniu z poprzednią generacją, 100 USD to nadal dużo pieniędzy dla Wolverine V2, biorąc pod uwagę, że potrzeby większości ludzi są dobrze zaspokajane przez standardowy kontroler Xbox One lub Series X / S. Ale jeśli jesteś kimś, kto chce większej funkcjonalności i nie chcesz płacić 180 USD za bardziej kompletną funkcjonalność Elite Series 2 firmy Microsoft, ten nowy kontroler jest solidnym wyborem, który dzieli różnicę.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook