Gry

Razer wypuszcza maskę Project Hazel w ograniczonych ilościach w czwartym kwartale tego roku

Razer miał kilka zapowiedzi na E3 2021, w tym nowy Razer Blade 14 z procesorami AMD Ryzen 9 oraz zaktualizowany monitor do gier Raptor 27 wraz z ładowarką GaN 130 W. Nie spodziewaliśmy się usłyszeć o niczym innym, ale dyrektor generalny Razera, Min-Liang Tan, ogłosił, że jego maska ​​Project Hazel trafi do sprzedaży na początku czwartego kwartału tego roku.

Tan powiedział, że Hazel zostanie wydana w „kroplach” wyłącznie na swojej stronie internetowej, a pierwsza pojawi się w czwartym kwartale.

Slajd z prezentacji Razera na targach E3 2021 zapowiadającej plan premiery.
: Razer

Oprócz ogłoszenia o dostępności, Tan podzielił się również pewnymi zmianami w masce, odkąd została po raz pierwszy pokazana w styczniu. Razer planuje zachować przezroczystość maski, aby lepiej widzieć usta użytkownika, ale firma doda również oświetlenie wewnętrzne i powłokę przeciwmgielną po wewnętrznej stronie maski.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak Project Hazel wygląda na twojej twarzy, Razer ma filtr na Instagramie, który pozwala przymierzyć go za pomocą rozszerzonej rzeczywistości. (Powinienem zauważyć, że z jakiegoś powodu nie działa dla mnie na moim iPhonie 12 mini.)

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nadchodzących zrzutach, zarejestruj się na stronie Project Hazel.

Korekta: Filtr Project Hazel na Instagramie nie jest nowy; został wydany w kwietniu. Żałujemy błędu.



Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook