Różności i nowinki technologia

Razer zbudował stację dokującą Thunderbolt 4 z portami i światłami Chroma RGB

Jeśli szukałeś stacji dokującej Thunderbolt 4 do swojego nowego laptopa, Razer ma do rozważenia nową opcję, zwaną po prostu Razer Thunderbolt 4 Dock. Jest wyposażony w porty i oczywiście podświetlenie Chroma RGB. Razer twierdzi, że jest zgodny z USB4, więc będzie kompatybilny z następną falą szybkich urządzeń peryferyjnych i urządzeń. Jest dostępny w przedsprzedaży za pośrednictwem firmy Razer za 329,99 USD, co wydaje się konkurencyjne w stosunku do tego, co oferuje.

Podróżując po tej dyskretnej, matowej czarnej aluminiowej stacji dokującej, z przodu znajduje się szybkie gniazdo kart SD UHS-II, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i pojedynczy port Thunderbolt 4, który można podłączyć bezpośrednio do komputera. Z tyłu znajduje się większość portów, w tym gniazdo baryłkowe dla źródła zasilania 135 W, trzy porty Thunderbolt 4 do podłączania wyświetlaczy i akcesoriów (w tym obsługa zewnętrznej obudowy karty graficznej Razer Core X), port Gigabit Ethernet oraz trzy porty USB Type-A 3.1 Gen 2.

Razer Thunderbolt 4 Dock

Stacja dokująca ma 7,48 cala długości, 2,93 cala szerokości i nieco ponad cal wysokości. Waży trzy czwarte funta.
Razer

Stacja dokująca Thunderbolt 4 może zapewnić ładowanie PD o mocy 90 W do laptopów, a jeśli planujesz podłączyć do niej zewnętrzne monitory, może obsługiwać do dwóch ekranów 4K z częstotliwością odświeżania 60 Hz lub jeden wyświetlacz 8K przy 30 Hz.

Ta stacja dokująca jest również kompatybilna z laptopami z systemem Windows 10 z portami Thunderbolt 3, a także z najnowszymi modelami MacBook Pro i Air z systemem macOS Big Sur i wszystkimi maszynami Apple z M1 – z których wszystkie są wyposażone w Thunderbolt 3.

Stacja dokująca Razer Thunderbolt 4 jest prawie bezpośrednią (ale nieco droższą) równoległą do stacji dokującej Kensington SD5700T, którą przetestowała moja koleżanka Monica Chin. Kosztuje 289,99 USD i ma taką samą liczbę portów Thunderbolt 4 oraz jeden dodatkowy port USB typu A. Opcja Razera jest nieco bardziej smukła, lekka i efektowna dzięki diodom LED, ale tylko Ty będziesz wiedział, czy jest to warte 40 USD więcej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook