Gry

Razer’s Basilisk Ultimate zawiera kartę podarunkową Steam o wartości 50 $ w Best Buy

Best Buy oferuje atrakcyjną ofertę na bezprzewodową mysz do gier Basilisk Ultimate firmy Razer, która zawiera stację dokującą do ładowania. Obecna cena to 40 USD zniżki, a otrzymasz kartę podarunkową o wartości 50 USD na Steam bez dodatkowych kosztów. Amazon sprzedaje tę mysz za podobną cenę, ale pakiet kart podarunkowych Steam jest dostępny wyłącznie w Best Buy. Być może to nie przypadek, że Steam jest zapętlony w tej umowie, ponieważ trwa letnia wyprzedaż, która zapewnia zniżki na wiele cyfrowych gier na PC do 8 lipca. Te 50 dolarów może dać ci kilka gier lub zapłacić za wszystkie Legendarna edycja Mass Effect, jako przykład.

W porównaniu do innych myszy w ofercie Razera, ta ma chyba najwięcej funkcji. Kółko przewijania może przechylać się, aby uzyskać dodatkowe dane wejściowe, sprzęgło DPI dla kciuka jest przydatne do wycinania lub wykonywania innych precyzyjnych ruchów, a opór samego kółka przewijania można dostosować za pomocą pokrętła na spodzie Basilisk Ultimate.

Razer Basilisk Ultimate z kartą podarunkową Steam o wartości 50 $

Najbardziej konfigurowalna mysz bezprzewodowa firmy Razer, Basilisk Ultimate, zawiera stację dokującą do ładowania. Oprócz możliwości dostosowania Chroma RGB ma zdejmowany przycisk snajperski i regulowane kółko przewijania.


Zarówno Woot, jak i Best Buy oferują solidne zniżki na ośmiordzeniowy procesor Intel Core i9-9900K 9. generacji (taktowanie bazowe 3,6 GHz, wzmocnienie 5 GHz). Kosztuje 310 USD w Woot, podczas gdy Best Buy sprzedaje go za 316 USD. Nie jest to zła okazja jak na model z wyższej półki, który pomimo premiery pod koniec 2018 roku, przez wiele lat powinien być bardzo solidnym urządzeniem do gier i innych zadań wymagających dużej mocy obliczeniowej. Kiedy został wprowadzony na rynek, Intel nazwał i9-9900K „najlepszym procesorem do gier na świecie”. Ponadto jest zdecydowanie wystarczająco nowoczesny, aby spełnić wymagania systemu Windows 11 — mroczne, jak obecnie.

Na wypadek, gdybyś nie był tego świadomy, procesory Intela 11. generacji wymagają nowszych płyt głównych, które obsługują rozmiar gniazda LGA 1200, aby były prawidłowo dopasowane. Procesory dziewiątej generacji mają gniazdo LGA 1151, dzięki czemu są kompatybilne z płytami głównymi, które często są tańsze niż te, które pasują do najnowszych procesorów Intela.

Intel Core i9-9900K

Procesor Intel Core i9-9900K został wydany pod koniec 2018 roku, reklamowany wówczas przez firmę Intel jako „najlepszy procesor do gier na świecie”. Pierwotnie zadebiutował za 580 USD, ale można go kupić za znacznie mniej i może warto wybrać, jeśli masz już płytę główną obsługującą procesory z podstawką LGA 1151.


55-calowy telewizor Sony A8H OLED 4K kosztuje 1298 USD w Amazon, w porównaniu z pierwotną ceną 1900 USD. Ten model sprzedał się o 100 USD mniej podczas Prime Day w zeszłym tygodniu i była to bardzo popularna oferta. Ale niezależnie od tego, czy przegapiłeś, czy po prostu zdecydowałeś się wstrzymać, z pewnością nie jest to zła oferta, jeśli teraz jest lepszy czas na zakup.

Sony 55-calowy telewizor OLED A8H

Telewizor Sony A8H OLED oferuje nieskazitelny obraz z idealną czernią. Sony dostraja również wydajność wyświetlania inaczej niż LG, co prowadzi do płynniejszego ruchu podczas oglądania wydarzeń sportowych i szybkich filmów akcji.


Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook