GryRTV

Razer’s Blade 14 to pierwszy laptop Blade z procesorami AMD Ryzen

Po miesięcy plotek i spekulacji, marzenia wielu graczy w końcu się spełniły. Dziś Razer zapowiedział nowy Razer Blade 14, napędzany flagowym Ryzenem 9 5900HX firmy AMD. Jest to pierwszy Razer Blade, który zawiera procesor AMD i jest już dostępny do kupienia na stronie Razer w cenie od 1799,99 USD.

14-calowa platforma do gier będzie również wyposażona w procesor graficzny Nvidia GeForce RTX 3080 i wyświetlacz QHD 165 Hz, a także opcję FHD 144 Hz. Razer twierdzi, że Blade będzie najmniejszym 14-calowym laptopem do gier na rynku o wymiarach 12,59 x 8,66 x 0,66 cala. Jest też kamera internetowa 720p (co nie jest obecnie dostępne w laptopach do gier).

Reszta laptopa wygląda jak dość standardowy Razer Blade, w tym sygnowana klawiatura RGB dla każdego klawisza i potrójne logo węża na pokrywie.

Ujęcie przez ramię użytkownika piszącego na Razer Blade 14. Ekran wyświetla logo Razer na czerwonym, zielonym i czarnym tle.

Sprawdź te klucze.
: Razer

„Ponieważ gracze domagają się lżejszych i wydajniejszych laptopów do gier, nie przestaliśmy dążyć do naszego celu, jakim jest dostarczanie najlepszych w swojej klasie procesorów mobilnych do projektów OEM klasy premium” — powiedział Saeid Moshkelani, wiceprezes i dyrektor generalny jednostki biznesowej ds. klientów firmy AMD. „Jesteśmy podekscytowani współpracą z firmą Razer, po raz pierwszy w historii, zasilając Razer Blade 14 najlepszymi procesorami mobilnymi, które opracowaliśmy do gier”.

Użytkownik siedzi przy stole piknikowym na świeżym powietrzu, pisząc na Razer Blade 14.

Logo, które znamy i kochamy.
: Razer

Systemy firmy Razer Intel konsekwentnie plasują się wśród naszych najlepszych laptopów do gier, jakie możesz kupić. Jego Blade 15 Advanced zapewnia doskonałą liczbę klatek na sekundę, pozostając przy tym porównywalnym rozmiarem do wielu 15-calowych maszyn produkcyjnych. Jego Blade Stealth 13 jest jednym z niewielu 13-calowych laptopów do gier, które mogą uruchamiać tytuły AAA w natywnej rozdzielczości, a Blade Pro 17 zapewnia jedne z najpotężniejszych wydajności, jakie można znaleźć w laptopie do gier.

Ale laptopy z procesorami AMD radziły sobie lepiej niż te z procesorami Intela w ostatnich latach, zarówno pod względem wydajności, jak i żywotności baterii. Nasze dwie najlepsze pozycje dla najlepszego laptopa do gier są zasilane przez AMD, podobnie jak nasz najlepszy wybór budżetowy. Zephyrus G14 firmy Asus z procesorem AMD zapewnia jedne z najlepszych osiągów i czasu pracy na baterii, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w 14-calowym laptopie. To ekscytujące, gdy Razer łączy najwyższą jakość wykonania z tymi najwyższej klasy procesorami, a zobaczymy, jak dobrze komponuje się z ofertami Asusa, gdy zdobędziemy to urządzenie.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook