Gry

Razer’s Naga Pro to bezprzewodowa, modułowa mysz do gier z mnóstwem przycisków

Większość myszy do gier twierdzi, że świetnie sprawdzają się w każdym rodzaju gier, niezależnie od ich konstrukcji i zestawu funkcji. Nowa mysz bezprzewodowa Razer Naga Pro udowadnia, jak dobrze nadaje się do różnych gier dzięki modułowym, magnetycznie mocowanym przyciskom bocznym, które sprawiają, że jest praktyczną opcją dla różnych gatunków, szczególnie tych, które wymagają wielu poleceń, takich jak MOBA, MMO, RTS-y i tytuły battle royale, takie jak Fortnite.

Naga Pro to bezprzewodowe podejście do Razer Naga Trinity 2017, ze znanymi funkcjami zmiany kształtu i możliwością łączenia się z komputerem przez Bluetooth lub za pomocą dołączonego bezprzewodowego odbiornika 2,4 GHz. Jest dostępny od dzisiaj za 149,99 USD.

Razer Naga Pro

Wyraźny widok trzech łatwych do wymiany płytek przycisków Naga Pro, które mocuje się za pomocą dość mocnych magnesów.
: Razer

Naga Pro przypomina ergonomiczną mysz; komfortowo wypełniał moją dłoń, dając serdecznemu palcu naturalne miejsce do odpoczynku. Największą zmianą w stosunku do Naga Trinity, poza przejściem na technologię bezprzewodową, jest to, że jedna z trzech wymiennych płytek przycisków nie ma już układu radialnego. Teraz jest to kompaktowy zestaw sześciu przycisków, który przyjmuje kształt standardowych przycisków bocznych, ładnie mieszcząc się w zasięgu mojego kciuka. Pozostałe dwie płytki, jedna z 12 przyciskami, a druga z dwoma standardowymi przyciskami bocznymi, pozostają niezmienione.

Razer Naga Pro

Zbliżenie na nową płytkę na guziki, która zawiera sześć przycisków umieszczonych na niewielkiej powierzchni.
: Razer

Naga Pro jest wyposażona w czujnik optyczny Razer Focus + 20000 DPI, ten sam, który można znaleźć w doskonałym DeathAdder V2, który jest moim aktualnym wyborem dla najlepszej dostępnej przewodowej myszy do gier. Wykorzystuje również przełączniki optyczne, które uruchamiają każdą prasę szybciej niż przełączniki mechaniczne. Ta mysz zapewnia znacznie większą elastyczność w zakresie dostosowywania niż jakakolwiek inna mysz Razer, a także większość opcji na rynku. Każdy przycisk można dostosować za pomocą oprogramowania Razer Synapse 3. Dzięki obsłudze nawet pięciu profili myszy z wbudowaną pamięcią masową można skonfigurować kilka różnych schematów sterowania dla każdej wyjmowanej płytki bocznej.

Wszechstronność tej myszy do gier obejmuje również sposób jej podłączenia do komputera. Obsługuje łączność bezprzewodową 2,4 GHz (odbiornik jest schowany pod wyjmowaną płytką przycisków) lub Bluetooth.

Razer twierdzi, że powinien zapewniać do 150 godzin działania przez Bluetooth i 100 godzin przy użyciu bezprzewodowego odbiornika. Naga Pro ładuje się za pomocą dołączonego kabla Micro USB pokrytego odpornym na zaczepy oplotem Speedflex firmy Razer. Lub jeśli masz stację ładującą Razera, która jest dostarczana w pakiecie z niektórymi drogimi myszami bezprzewodowymi Razer z marką Ultimate, Naga Pro może ładować się również podczas odpoczynku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook