GryOprogramowanie

Recenzja Backbone One: kontroler iPhone’a, który kochamy

Funkcje społecznościowe są również intuicyjne. Jeśli masz znajomego, który jest właścicielem Backbone i rozpoczyna grę, otrzymasz powiadomienie push. Jeśli chcesz dołączyć, dotknij powiadomienia push, naciśnij A, a dołączysz do ich drużyny. Możesz wyraźnie mówić i słyszeć odpowiedzi, przy minimalnym hałasie z przycisków lub joysticków (bez zestawu słuchawkowego). Naciśnij dwukrotnie przycisk wielokropka (…), aby wyciszyć się. Do imprezy może dołączyć maksymalnie osiem osób. Ta funkcja nie będzie tak kusząca, jeśli Twoi znajomi nie grają w Backbone, ale działa dobrze, jeśli to robią.

Możesz dwukrotnie nacisnąć przycisk przechwytywania, aby zrobić zrzut ekranu lub raz, aby rozpocząć nagrywanie ekranu. Podczas nagrywania kontrolka na kontrolerze świeci się na czerwono, więc nie musisz zastanawiać się, czy to faktycznie działa, a także nagrywa dźwięk z Twojej imprezy. Naciśnij ponownie przycisk, aby zakończyć nagrywanie. Gdy skończysz, przejdź do sekcji Zrzuty w aplikacji, w której przechowywane są Twoje filmy i zdjęcia.

Backbone One świetnie się spisuje, pokazując, gdzie dzieje się akcja w Twoich klipach. Możesz edytować nagrania w aplikacji i udostępniać 30-sekundowe fragmenty jako Najciekawsze znajomym w Backbone w wewnętrznym kanale informacyjnym. Filmy można zapisywać na rolce z aparatu lub udostępniać na Snapchacie, Instagram Stories, Messengerze lub innych aplikacjach społecznościowych – bez typowych, obrzydliwych, mobilnych elementów sterujących na ekranie dotykowym.

Pomimo tych funkcji Backbone nie wywarł zauważalnego wpływu na żywotność baterii mojego telefonu. W ciągu 10 dni intensywnych testów aplikacja odpowiadała za zaledwie 3 procent rozładowania baterii, mimo że grała Dolina Gwiezdnej Rosy gdy ekran był włączony przez 43 godziny, szukałem ładowarki więcej niż raz.

Aplikacja Level

: Backbone

To nie jest pierwsze urządzenie peryferyjne, które próbuje wprowadzić sterowanie konsolą do telefonów. Podobne kontrolery pojawiły się i zniknęły lub są nadal dostępne, takie jak Razer Kishi. Jak dotąd większość z nich nie jest tak wygodna w użyciu, a żadna nie wydaje się mieć aplikacji takiej jak Backbone, a to duża część tego, co ją wyróżnia. Na przykład aplikacja Razer jest wyłącznie programem uruchamiającym – nie zawiera żadnych funkcji społecznościowych. Aby rywalizować z konsolowymi rozgrywkami dla wielu graczy, potrzebujesz połączenia kontroli i łatwej gry społecznościowej.

Potrzebujesz też gier. Wiele gier, w tym większość tytułów Apple Arcade, jest kompatybilnych z kontrolerem. Ale dużo tytułów nadal nie jest, prawdopodobnie dlatego, że Apple nawet nie zaczął obsługiwać zewnętrznych kontrolerów do gier do 2019 roku. Gry na tej liście są dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Aplikacja Backbone zawiera rekomendacje gier, a kompatybilne pliki do pobrania można znaleźć na karcie gier w App Store. Fortnite jest teraz niesławnie brakuje w składzie, ale ciężkie hity lubią Minecraft i Roblox są lepsze dzięki Backbone. Jeśli żadna z gier, w które grasz lub chcesz wypróbować, nie jest kompatybilna z kontrolerem, możesz poczekać, aż powstanie więcej.

Jeśli lubisz gry mobilne lub pragniesz, aby gra na iPhonie była solidniejsza, Backbone to fantastyczna inwestycja w wysokości 100 USD. Od dawna broniłem gier mobilnych jako legalnego sposobu gry. W tej chwili to mój ulubiony.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook