Gry

Recenzja Ergatta Rower: zamień swoje treningi w grę

Kiedy po raz pierwszy grałem w tę grę, byłem tak pochłonięty próbami trafienia w cele, że nie zdawałem sobie sprawy, że ćwiczyłem, dopóki się nie skończyło. Oddychałem ciężko i byłem zlany potem, bolały mnie nogi i miałem obsesję na punkcie czterech celów, które przegapiłem. Właściwie wróciłem później tego samego dnia na kolejny trening, żeby spróbować pobić mój ostatni wynik. W rzeczywistości właśnie udałem się do wioślarza, aby sprawdzić strefy intensywności i wskoczyłem na 10-minutową sesję Meteor, gdzie pobiłem mój poprzedni wysoki wynik o 8 punktów. To mnie cieszy.

Idealnie pasuje do programowania inspirowanego grami Ergatta. Rasy i systemy rankingowe gier nie są zaprojektowane tak, abyś czuł, że musisz działać lepiej lub pokonać innych użytkowników na całym świecie ścigających się obok swojego awatara, ale aby dać ci cele do osiągnięcia i większą motywację do rzucania krótkich spodenek i spróbuj pobić swój najlepszy wynik.

A w dni, kiedy nie masz ochoty na rywalizację, dostępne jest również ustawienie Open Row, w którym możesz wybrać czas lub dystans i wiosłować we własnym tempie. Oglądanie piłki na ekranie, która reprezentuje moje tempo wiosłowania unoszące się w górę iw dół wraz z moimi pociągnięciami, w połączeniu z delikatnym szumem wody w zbiorniku, było dziwnie kojące. To był pierwszy raz, kiedy wydało mi się, że cardio jest relaksujące.

Jako dodatkową motywację, Ergatta oferuje również „wyzwania typu push” z dodatkowym atutem filantropijnym. W styczniu Ergatta wydała wyzwanie push, które prosi użytkowników o wykonanie 15 treningów w ciągu miesiąca. Za każdą osobę, która ukończyła wszystkie 15 treningów, firma Ergatta przekazała 5 USD jednej ze zmieniających się organizacji non-profit. To sprytne narzędzie motywacyjne: w dni, kiedy nie miałem ochoty ćwiczyć, myślałem o organizacji non-profit, wskakiwałem na wioślarza i szedłem do pracy.

Jeśli szukasz różnych opcji ćwiczeń, to nie jest to system dla Ciebie. Ergatta nie oferuje żadnych ćwiczeń poza wioślarzem, więc wszystko, co zrobisz, będzie odbywać się na samym wioślarzu. Ponadto nie ma żadnych zajęć prowadzonych przez trenera, a poza krótkim filmem nie otrzymujesz żadnych instrukcji dotyczących formy wiosłowania. Jeśli chcesz poprawić swoją technikę wiosłowania, będziesz musiał trafić na YouTube.

Pieniądze pieniądze

: Ergatta

Kosztujący 2199 USD plus 199 USD za wysyłkę i instalację, Ergatta jest wyceniony na wyższą półkę domowych wioślarzy, ale jeśli masz fundusze, przyjemny dla oka projekt i programowanie inspirowane grami są warte inwestycji. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę, jak rzadko można znaleźć sprzęt do ćwiczeń, który wolałbyś trzymać w swoim salonie, niż chować się w garażu.

Co ważniejsze, opcje programowania są najbardziej zabawne, jakie widziałem do tej pory na każdym urządzeniu treningowym. Jeśli nie jesteś osobą z wewnętrzną motywacją, jeśli chodzi o sprawność fizyczną, to jest to kluczowe. Zamiast zmuszać się do wczesnego wstawania i treningu, robiłem przerwy w środku dnia, aby „pobawić się” na moim wioślarzu.

Zdobycie sprzętu do ćwiczeń w domu to prosta część. Właściwie wejście na to i wykonanie pracy jest prawdziwym wyzwaniem. Dzięki treningom o niskiej intensywności, średniej i wysokiej intensywności oraz narzędziom motywacyjnym inspirowanym grami, Ergatta faktycznie sprawiło, że fitness bardziej przypomina przerwę niż zajęcia z wychowaniem fizycznym.

Ponadto nie musisz się martwić, że zostaniesz zaorany przez łódź motorową.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook