Oprogramowanie

Recenzja FightCamp: Wybij swoją drogę do fitnessu dzięki treningom bokserskim w domu

To, co nastąpiło później, było spalaniem ramion i płuc przez 15 minut kombinacji i pracy nad szybkością, a także siły rdzenia i ruchów nóg. Trening był bardzo urozmaicony, a licznik uderzeń był świetnym motywatorem do szybszego poruszania się i włożenia większej ilości pracy.

Treningi przypominały moje dwugodzinne treningi w sali bokserskiej w Wirginii, skondensowane do mniej niż 30 minut ćwiczeń. Pomimo krótszego czasu, każda część moich starych treningów, od treningu techniki po szybkość, siłę i pracę mięśnia sercowego, miała swoją reprezentację w każdej sesji FightCamp.

Treningi są bardzo motywujące, a pięciu trenerów (czterech mężczyzn i jedna kobieta) jest doskonałych w dodawaniu zachęty. Ponadto trenerzy ekscytują użytkowników treningami, dzięki czemu ćwiczenie jest o wiele przyjemniejsze niż wyczerpujące. Aby zasmakować, spójrz na bezpłatne posty dotyczące treningów FightCamp na jego stronie internetowej.

Wejdź na ring

Boks może wydawać się onieśmielający, nawet jeśli nie walczysz z przeciwnikiem. Terminologia i właściwa forma mogą wydawać się nieodgadnione dla kogoś nowego. Trening FightCamp upraszcza sport dla początkujących dzięki dobrze wyjaśnionym ruchom nauczanym przez prawdziwych wojowników. Treningi różnią się poziomem umiejętności i sprawności od początkującego do zaawansowanego, dzięki czemu z czasem możesz rozwijać swoje umiejętności.

Nagrane treningi można przesyłać strumieniowo z iPhone’a do kompatybilnego telewizora.

: FightCamp

Oprócz podkładu przedtreningowego, istnieje cała kategoria krótkich filmów instruktażowych, które poprowadzą użytkownika przez najdrobniejsze aspekty boksu i kickboxingu, od właściwej formy pojedynczych ciosów i kopnięć po to, jak poślizgnąć się ciosem. Na przykład w tym filmie trener Aaron Swenson mówi: „Spraw, by pudłowały, abyś mógł zmusić ich do zapłaty”, co było jednym z moich ulubionych powiedzeń mojego własnego trenera boksu z prawdziwego życia.

W chwili pisania tego tekstu aplikacja FightCamp jest dostępna tylko na urządzeniach z systemem iOS, więc jeśli masz telefon z Androidem, nie masz szczęścia. (Jednak właściciele iPhone’a mogą zsynchronizować swoje treningi FightCamp z zestawem Apple Health Kit.) Jeszcze jedna czkawka: Aby obciąć ciężką torbę, napełnij jej podstawę wodą, więc jeśli nie masz dostępu do węża, twój pierwszy trening będzie kilkaset okrążeń od zlewu lub wanny z wiadrem. Nawet gdy podstawa była pełna wody, stwierdziłem, że trochę ją przewracałem, ale jestem dość dużym uderzeniem. Dodanie trochę piasku do podstawy, a następnie napełnienie jej do końca wodą zapewniło wystarczającą wagę, aby utrzymać torbę stabilnie, ale ustawienie było uciążliwe.

Nokaut

Kiedy dorastałem, boks był moim głównym sposobem rywalizacji i utrzymania formy w piłce nożnej i zapasach poza sezonem. Treningi pomogły w poprawie siły i wytrzymałości, a koordynacja i poprawiony czas reakcji poprawiły moje wyniki w każdym innym sporcie. FightCampowi udaje się wziąć moje 2-3 godzinne sesje treningowe i skondensować je w wykonalne 15-30 minutowe treningi.

Przede wszystkim radość z walenia w ciężką torbę jest oczyszczająca w sposób, którego nie można dorównać innym treningom. Po kilku rundach z FightCampem cała agresja, którą nagromadziłeś podczas dojazdów do pracy lub dnia pracy, po prostu wypala się. Jest też coś bardzo wzmacniającego w nauce, jak rzucać pięścią lub kopnięciem i słyszeć satysfakcjonujące trzaskać kiedy wylądujesz solidnym hakiem. Nie musisz być socjopatą, aby cieszyć się wiedzą, że możesz się chronić, a nawet jeśli nigdy nie musisz rzucać ciosem w samoobronę, dobrze wiedzieć, że mógłbyś, gdybyś musiał.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook