Różności i nowinki technologia

Recenzja Google Nest Hub (2. generacji): Sweet Dreams

W przeszłości W tym roku mocno polegałem na Nest Hub Max firmy Google w kuchni. Ten 10-calowy inteligentny wyświetlacz pomógł mi zapamiętać ważne składniki podczas gotowania i bawił mnie muzyką, gdy czekałem, aż woda się zagotuje. Tak bardzo mi się podobało, że kiedy Google zaprezentował nową wersję swojego 7-calowego Nest Hub, byłem podekscytowany, aby zobaczyć, czy przyniesienie go do mojej sypialni może również poprawić mój sen.

Sleep Sensing to nowa, gorąca funkcja w mniejszym inteligentnym wyświetlaczu Google. Jak sama nazwa wskazuje, może monitorować twój sen – bez potrzeby korzystania z aparatu – i oferuje sugestie dotyczące poprawy jakości snu. Uwielbiam naciągać na siebie kołdrę obciążeniową i odpoczywać w nocy, ale sen nie zawsze przychodzi łatwo. Rzucam się i odwracam, moje alergie blokują mi normalne oddychanie, a mój umysł przypomina sobie niezręczne wspomnienie z minionych lat.

Po ponad miesiącu z Nest Hub drugiej generacji na mojej szafce nocnej nie mogę powiedzieć, że spałem lepiej, ale to ma oświecił mnie do kilku nawyków snu, których nie byłem świadomy.

Wiele z tego samego

: Google

Nowy Nest Hub może zrobić wszystko, co mógł zrobić jego poprzednik. Obejmuje to odtwarzanie filmów i muzyki, przewodniki po przepisach, przeglądanie zdjęć na rowerze, sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi i odpowiadanie na wszystkie zapytania w wyszukiwarce Google. W tym dziale nie ma wiele nowych, z wyjątkiem różnych aktualizacji związanych z Asystentem, które Google zwykle wprowadza za rok.

Wizualnie prawie nie zauważysz różnicy. Występuje w kilku nowych kolorach, takich jak „mgiełka”, bladoniebieski, a Google twierdzi, że jest wykonany w 54 procentach z przetworzonego plastiku. Jeśli wypróbowałeś inne inteligentne wyświetlacze Google, wiesz dokładnie, co tu dostajesz.

Pierwszy Nest Hub, pierwotnie nazywany Google Home Hub, nie miał kamery, podobnie jak nowy; Lubię to. Nigdy nie używam funkcji czatu wideo w moim Nest Hub Max, chociaż może to być przydatne, jeśli już korzystasz z Duo, domyślnej aplikacji do czatu wideo Google na telefonach z Androidem. Ale biorąc pod uwagę, że Nest Hub jest przeznaczony do sypialni, jednego z najbardziej prywatnych miejsc w domu, cieszę się, że kamera się nie pojawiła.

Teraz są trzy mikrofony dalekiego pola zamiast dwóch i nie miałem żadnych problemów z odbieraniem moich poleceń. Głośnik też został nieco ulepszony i jak na coś, co siedzi na stoliku nocnym, jest całkiem niezły! Ale to nie będzie mój pierwszy wybór do grania na imprezie.

Sam 7-calowy ekran niczym się nie różni i niestety wydajność nie poprawiła się aż tak bardzo w stosunku do modelu pierwszej generacji. Wyzwolenie akcji po dotknięciu ekranu zawsze zajmuje sekundę lub dwie. Jest to również problem z większym Nest Hub Max. Wszystkie są trochę opóźnione. Mimo to wciąż jest tak samo kompaktowy jak poprzednio. Powinna z łatwością zmieścić się na większości stolików nocnych z miejscem na inne przedmioty, takie jak telefon i szklankę wody.

Śpij dobrze

: Google

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook