Różności i nowinki technologia

Recenzja iRobot Roomba i3 +: wymaga pomocy w nawigacji

I to wszystko, co możesz zrobić. Musiałem dwukrotnie sprawdzić, czy nie ma możliwości mapowania. Tworzenie mapy swojego domu w celu wyznaczenia wirtualnych granic i wyznaczenia określonych obszarów do sprzątania było kiedyś bardzo chwaloną funkcją. Jest jednak teraz w wielu odkurzaczach średniotonowych, więc ustawienie małych, drogich wirtualnych barier ściennych, aby chronić wnętrze mojej niechlujnej szafy, wydaje się krokiem do tyłu.

Roller Derby

Nic z tego nie oznacza, że ​​nawet podstawowy odkurzacz iRobot nie jest świetny. Rainbow Kitty ma czas działania około 100 minut, co jest przyzwoite, a zmierzyłem głośność przy nieco ponad 60 decybelach, czyli ciszej niż większość robotów odkurzających (nadal bym go nie uruchamiał podczas wirtualnego spotkania) . Jest wystarczająco ciężki i mocny, aby być jednym z nielicznych odkurzaczy robotów pozostawiających szczegółowe wypukłości na moich dywanach podczas czyszczenia, prawie dokładnie tak, jak mój odkurzacz pchający Dyson.

Dirt Detect jest zdumiewające jak zawsze. Pewnego ranka patrzyłem, jak i3 + w uporządkowany sposób wiosłował tam iz powrotem dokładnie po dywanie w moim salonie, myśląc: „Co to za czary?” Kłopotliwe miejsca, takie jak nasz przedpokój i pod siedzeniami mojego dziecka przy kuchennym stole, były wyraźne.

Rainbow Kitty ma również charakterystyczne zielone gumowe rolki do dywanów iRobot. Moja córka i ja mamy długie włosy, które w większości odkurzaczy regularnie zaplatają się wokół wałka i bocznych szczotek. Przecinanie włosów królów szczurów nożem kieszonkowym jest jednym z najgorszych elementów konserwacji próżni, ale wałki iRobota są miękkie i nie mają włosia. Łatwo zsuwać z nich włosy bez grymasu, rozczesywania i przycinania.

Ponadto bardzo wysoko zalecamy automatyczne usuwanie śmieci. Mam dwoje własnych dzieci, czworo dzieci co drugi dzień, dużego psa, który się rzuca i dwoje dorosłych, a wszystko to w niewielkim domu o powierzchni 1000 stóp kwadratowych. Jesteśmy niechlujny. Rainbow Kitty potrzebowało około dwóch dłuższych biegów, aby zapoznać się z rozkładem mojego domu, a następnie każde sprzątanie trwało 45 minut. W tym czasie Rainbow Kitty zwykle dwukrotnie opróżnia kosz. Po weekendzie zwykle opróżnia kosz w ciągu pierwszych 10 minut.

Bez czujnika pojemnika i pojemnika na śmieci robot odkurzający przeciągałby po prostu kulki kurzu upchane w rynnie wejściowej z jednej części domu do drugiej. Odkurzam robota w ciągu dnia, bo to moja praca. Mogę sprawdzić zegarek, wyskoczyć z komputera i opróżnić automatyczny pojemnik na odkurzacze w jednej chwili. Nie każdy ma taką zdolność.

Mapa Quest

: Roomba

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook