Różności i nowinki technologia

Recenzja koca do sauny MiHigh na podczerwień: Ciepła, mokra i dziwna

Kiedyś uwielbiam saunę. Moi współlokatorzy i ja zakradaliśmy się późno w nocy do wspólnej łaźni parowej naszego kompleksu mieszkaniowego, puszczaliśmy muzykę z gównianego głośnika JBL i robiliśmy to naprawdę wysoko. Kiedy wypociliśmy się, omijaliśmy przewód pomocniczy, by na zmianę wybierać piosenki i od czasu do czasu przerywaliśmy naszą oszołomioną ciszę, aby porozmawiać o naturze świadomości lub, na przykład, o tym, jak zajebisty był DJ Shadow, czy coś w tym stylu. Nigdy nie czułam się bardziej spokojna.

Uderz w cokolwiek, do diabła, dzieje się w tych dniach, kiedy chcę złagodzić miażdżący, beznadziejny strach przed stresem pandemicznym i ponownie doświadczyć tego spokoju. Kiedy więc przedstawiciel PR australijskiej firmy MiHigh sięgnął po coś, co nazywa się kocem do sauny, powiedziałem, że jestem zainteresowany. W końcu mówi się, że sauny zmniejszają stres, poprawiają zdrowie układu sercowo-naczyniowego i potencjalnie obniżają ciśnienie krwi. Moja ostra niechęć do Covid-19 powstrzymała mnie przed wtargnięciem do nieznanych saun. Moje mieszkanie jest zbyt obskurne, żeby pomieścić nawet wyskakujący kącik parowy. Coś o mniejszych rozmiarach brzmiało dobrze.

Koc do sauny MiHigh jest dokładnie tym, czym się wydaje: kocem, który jest jednocześnie sauną. Wyobraź sobie, że wślizgujesz się do gigantycznego Hot Pocket. Owijasz go wokół ciała, delikatnie zamykasz klapy na rzepy i leżysz otulony ciepłym uściskiem parującego śpiwora. Następnie składa się jak koc, co ułatwia schowanie. Został zaprojektowany do użytku na dowolnej płaskiej powierzchni, która może wytrzymać ciepło, ale najwygodniej jest rozłożyć ją na łóżku. Wnętrze to poliuretan z wodoodporną wyściółką, która zapobiega wchłanianiu potu przez otoczenie. Kiedy po raz pierwszy rozpiąłem torbę, zauważyłem, że wnętrze jest filcowane i pachniało jak nowy nadmuchiwany basen.

Kiedy MiHigh wystartował w zeszłym roku, był w stanie sprostać fali popytu na domowy sprzęt wellness, napędzany przez pandemię. Koce do sauny zostały docenione przez Goop i używane przez wszystkich, od wpływowych TikTok po graczy rugby. Koc MiHigh nie jest jedynym produktem w swojej konkretnej niszy, ale jest chyba najbardziej wyrafinowany.

: Mihigh

Koc jest elektryczny, więc ma przewód zasilający, który podłącza się do zwykłego gniazdka ściennego. Obsługujesz go, naciskając przyciski na okrągłej skrzynce sterowniczej, która jest przymocowana w linii do przewodu. Pudełko ma mniej więcej dwa smartfony szerokie i trzy głębokie. Wydaje się trochę gruby, gdy się nim bawisz, ale to nic w porównaniu z wielkimi dużymi blokami, w których znajdują się elementy sterujące w niektórych porównywalnych produktach. W rzeczywistości cała jednostka MiHigh jest dość kompaktowa. Złożony, możesz go włożyć do walizki podręcznej, jeśli wepchniesz tam dobrze. Waży 17,6 funta.

Testowanie przenośnej sauny z zamkiem błyskawicznym budzi pewne problemy operacyjne. Chodzi mi o to, że ludzie chodzą nago w saunach, prawda? Czy powinienem nosić ręcznik wokół talii? Czy po prostu wspinam się tam nago? Czy elementy grzejne będą piec moją fasolę?

Na szczęście MiHigh odpowiada na większość z tych pytań. Natychmiast po otwarciu pudełka znalazłem umieszczoną w widocznym miejscu karteczkę z funkcjonalnymi wskazówkami i ostrzeżeniem: „Nie używaj koca bez ubrania”. Zaleca „sprzęt do ćwiczeń z długimi rękawami i skarpety”. Postępowanie zgodnie z tą instrukcją oznaczało, że faktycznie założyłem dodatkowe ubranie, aby wejść do sauny.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook