Telefony

Recenzja Lenovo Tab P11 Pro: dobry sprzęt, słabe oprogramowanie

Tablety z Androidem są rzadka rasa. Dobry Tablety z Androidem są jeszcze rzadsze.

Samsung ma rynek wysokiej klasy tabletów z Androidem, który ma swoje Galaxy Tab S7 + i S7, a na drugim końcu rynku znajdują się ultra-tanie, słabo zasilane tablety Amazon Fire. Pomiędzy nimi jest luka i to właśnie ma nadzieję wypełnić Lenovo.

Lenovo P11 Tab Pro to najnowsza tabliczka firmy, która wykracza poza tablet Fire, ale nie ma takiej mocy, jak seria Samsung S7. Ma wspaniały ekran i znacznie bardziej przystępną cenę, dzięki czemu świetnie nadaje się do oglądania filmów w ruchu. To jest tutaj główny przypadek użycia, ponieważ Android na tablecie nie jest dobry do niczego innego.

Właściwy sprzęt

: Lenovo

Ekran jest jednym z najważniejszych elementów Tab P11 Pro. To 11,5-calowy 2K OLED (2560 x 1600 pikseli), który jest równie ładny i ostry, jak mój iPad Pro. Ma głęboką, bogatą czerń i dużą jasność, dzięki czemu P11 to świetny sposób na oglądanie filmów. Głośniki JBL są podobnie imponujące, z dobrym basem – lepszym niż wiele laptopów, które ostatnio testowałem.

Niestety nie ma gniazda słuchawkowego, tylko jeden port USB-C i slot na kartę Micro SD. Lenovo dorzuca adapter USB-C do słuchawek, ale jeśli chcesz ładować tablet podczas słuchania słuchawek, musisz wybrać drogę bezprzewodową.

Istnieje kilka różnych modeli. Standard wygląda bardziej jak iPad, ale testowany przeze mnie model folio zawiera miękką tkaninę z podpórką i odłączaną klawiaturą, taką jak Chromebook Duet firmy Lenovo. Konstrukcja podpórki oznacza, że ​​jest trochę niezręczna i chwieje się na kolanach, ale jest w porządku, gdy używasz jej na płaskiej powierzchni. Zdejmij obudowę, a P11 Pro jest zaskakująco lekki, waży nieco ponad funt.

Klawiatura jest ciasna, ale nadaje się do użytku. Z drugiej strony gładzik jest jedynym słabym punktem sprzętu. Zakres przycisków jest bardzo mały i niezbyt czuły. Nie jest to zerwanie umowy, ale zdecydowanie umniejsza użyteczność gładzika.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook