Różności i nowinki technologia

Recenzja przenośnego urządzenia do awaryjnego uruchamiania Halo Bolt: więcej niż oszczędzanie baterii

Uzyskanie prawa jazdy w wieku 16 lat było jak powiew świeżego powietrza. To ja, moja używana Mazda6 z 2007 roku i otwarta droga. Jak jednak powie każdy, kto mnie wtedy znał, jako nastolatek byłem magnesem na nieszczęście i to rozciągnęło się na mój samochód. Wśród moich rówieśników był nawet żart, że jestem po imieniu z miejscowymi kierowcami lawet, ponieważ AAA musiało ich regularnie wysyłać – rozładowana bateria była jednym z częstszych wpadek.

Nie ma znaczenia, czy bateria tak często się wyczerpała, ponieważ zostawiłem włączone światło, pogoda była przerażająco zimna, czy zbyt długo czekałem z wymianą baterii. Jednak moja mama ostatecznie uznała za stosowne, aby zaoszczędzić mi zarówno czas, jak i pieniądze, podarowując mi przenośny rozrusznik samochodowy Halo Bolt, abym zawsze miał sposób, aby dać mojemu małemu samochodowi doładowanie, gdy najbardziej tego potrzebowałem. Żadne z nas nie wiedziało, jak często będę go używał.

Halo Bolt można przymocować do akumulatora za pomocą krótkich przewodów połączeniowych.
: Kaitlin Hatton / The Verge

W miarę jak mój samochód się starzał i przejechałem nim tysiące mil, jadąc przez Ohio iz powrotem, aby studiować na uczelni, wymagał on coraz większej uwagi. Średnio korzystałbym z ładowarki Halo Bolt przynajmniej raz na kilka miesięcy i zawsze działała.

Urządzenie jest dostarczane z własnym zestawem krótkich kabli rozruchowych, które można łatwo przechowywać w torbie. Producent Bolta twierdzi, że może uruchomić akumulator w standardowym samochodzie nawet 217 razy. (Na szczęście nie musiałem tego często testować). Dodatkowo firma twierdzi, że jedna z tych ładowarek potrafi przeskoczyć samochód, łódź, kosiarkę czy motocykl. W przerwach między używaniem wystarczy podłączyć go do gniazdka ściennego na kilka godzin przed ponownym włożeniem ładowarki do samochodu. Dobrze mieści się pod fotelem kierowcy i zachowuje ładunek przez długi czas bez konieczności doładowywania.

Prawdziwa wartość dla mnie polega jednak na możliwości podłączenia do niego innych urządzeń elektronicznych poprzez dwa porty USB 2,4 A i trzy-bolcowe gniazdo sieciowe. Z dwóch gniazdek mojej Mazdy tylko jedno działało, a najczęściej potrzebowałem wielu gniazd. Korzystając z dwóch portów USB Halo Bolt, mogłem szybko i łatwo naładować telefon, iPoda Touch, a nawet sporadycznie laptopa. Gdy samochód nie skacze aktywnie, może ładować wiele urządzeń jednocześnie.

Bolt zawiera dwa porty USB i gniazdo sieciowe do przenośnego ładowania.
: Kaitlin Hatton / The Verge

Przypadkowo, kiedy pożegnałem się z moim pierwszym samochodem, wydawało mi się, że pozbyłem się pecha, który mnie prześladował. Jeszcze nie użyłem mojej Halo Bolt, aby uruchomić mój najnowszy pojazd, ale wciąż znajduję zastosowania dla przenośnej ładowarki. Przydaje się, gdy burza przerwie zasilanie mojego mieszkania. Mogłem naładować telefon, co daje mi spokój ducha, wiedząc, że mogę skontaktować się z bliskimi lub poprosić o pomoc w nagłych przypadkach. Lista produktów twierdzi, że Halo Bolt oferuje wystarczającą ilość energii, aby umożliwić dziesiątki godzin rozmów, w zależności od telefonu.

Wreszcie Bolt ma reflektor LED, którego użyłem w połączeniu z ręczną latarką, aby zobaczyć, jak poruszam się po moim mieszkaniu.

Halo Bolt waży mniej niż trzy funty i jest dostępny w różnych kolorach i wzorach, w tym paisley, kwiatowy, grafit, jodełka, kamuflaż i nie tylko. Model Halo Bolt 58830 kosztuje około 80 USD, co jest warte spokoju, który wiąże się z posiadaniem źródła zasilania, aby przeskoczyć akumulator mojego samochodu lub zobaczyć mnie podczas przerwy w dostawie prądu.

Ładowarka Halo Bolt 58830

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Przenośny rozrusznik samochodowy z dwoma portami USB i gniazdkiem sieciowym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook