Różności i nowinki technologia

Recenzja Razor EcoSmart Sup: skuter elektryczny Suburbanite

Niemniej jednak korzystałem z niego, aby dostać się na pocztę, obejść Brooklyn na kilka wycieczek fotograficznych, kiedy musiałem przetestować aparaty telefoniczne i… cóż, to wszystko. To prowadzi mnie do mojego największego problemu.

Irytujące dziwactwa

Razor twierdzi, że dzięki EcoSmart można uzyskać 12 mil lub do 60 minut ciągłego użytkowania. Oczywiście zależy to od takich czynników, jak teren i waga rowerzysty. Przy wadze 215 funtów jestem bardzo blisko zalecanej maksymalnej wagi tego e-skutera, która ostro wcina się w jej zakres.

Podczas gdy nie miałem problemu z odwiedzeniem moich rodziców na wspomnianym EcoReco (są około 4 mile ode mnie), nie odważyłem się spróbować z EcoSmart. Zwykle byłem w stanie przejechać na nim około 7 lub 8 mil, zanim stał się zbyt wolny, więc moje wycieczki były często bardzo krótki. Nie mogłem po prostu wyjść i odkrywać; zmusiło mnie to do pozostania w bezpośrednim sąsiedztwie mojego domu, co nie było najlepszym uczuciem, kiedy czułem się zamknięty przez cały rok.

Nie pomaga to, że nie ma wyświetlacza pokazującego dokładnie, ile pozostało baterii. Otrzymujesz tylko dwie diody LED, Full i Low, które migoczą od zielonego do czerwonego, gdy silnik jest pod dużym obciążeniem (np. Podczas jazdy pod górę). Powoli zmieni kolor na czerwony, gdy bateria się wyczerpie, ale to nie jest dużo do zrobienia. Czy wrócę do domu, czy wrócę? (Tak, nadal mogę kopać i toczyć się w tył, ale to wymaga sporego wysiłku – ta rzecz waży 63 funty, pamiętaj).

Bardziej denerwujące jest to, jak długo trwa ładowanie baterii. Razor zaleca 12 godzin (tak, godzin). Biorąc pod uwagę, że jego zasięg jest dla mnie tak krótki, oznaczało to, że zawsze go podłączałem, nawet po najkrótszych podróżach. W przeciwieństwie do smartfona, którego zapomniałeś podłączyć na noc, szybka godzina ładowania rano naprawdę nie doda dużo soku.

Jeszcze jedno zastrzeżenie: wysuwana podpórka jest solidna i dobrze trzyma EcoSmart, ale musisz być bardzo delikatny, gdy ją kopiesz. Uderza mocno w metalową ramę, co jest pewnym sposobem na obudzenie sąsiadów lub współlokatorów, gdy zabierasz go na przejażdżkę o północy.

Dla odpowiedniego kierowcy

: brzytwa

Szczerze mówiąc, EcoSmart Sup nie był aż tak zabawny. Kiedy na nim jeżdżę, cieszę się przez pierwsze 2 lub 3 mile, ale im dalej oddalam się od domu, tym bardziej się denerwuję. A kiedy jestem w domu, jestem wdzięczny, że mieszkam w budynku z windą, więc nie muszę wnosić wszystkich 63 funtów nieskładanego skutera po schodach, ale jestem urażony, że jestem zmuszony do przechowywania w niewygodnym miejscu w pobliżu dostępnego gniazdka przez 12 godzin, aby ponownie go naładować, ponieważ bateria nie jest wymienna.

Gdy jest naładowany, nie mogę go schować pod kanapą ani ustawić pionowo na ścianie. Po prostu tam jest, zajmując pokój jak nieproszony gość. Jest jasne, że ta hulajnoga elektryczna nie została stworzona dla mnie. To dla kogoś, kto jest niższy, waży znacznie mniej i ma garaż. Jeśli to ty, będziesz zadowolony z tego stosunkowo niedrogiego sposobu na poruszanie się.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook