Różności i nowinki technologia

Recenzja Robotic Massager Lora DiCarlo Baci: czysta przyjemność ssania

Baci Lory DiCarlo wygląda jak kapsuła kosmiczna. To podłużne urządzenie, które bez problemu wtopiłoby się w plan kolejnego prestiżowego dramatu science fiction HBO. (Mówię dalej, bo cóż, nie rozmawiamy o tym Westworld w tym domu.) Jest elegancki, seksowny i zaskakująco dyskretny. Ale pomimo skromnego wyglądu ten mały gadżet zabierze Cię na przejażdżkę magicznym dywanem.

Ze wszystkich zabawek erotycznych na mojej szafce nocnej, to ta, do której ja i mój partner sięgaliśmy noc po nocy, nawet do użytku solo. To doskonały towarzysz na odrobinę popołudniowej rozkoszy, gdy masz dość niekończącej się parady spotkań Zoom, które zawsze (zawsze) trwają długo.

Moc ssania

Baci to mechaniczna zabawka do ssania. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, tego typu zabawki erotyczne wykorzystują wewnętrzny mechanizm, który przesuwa przeponę w górę iw dół, wytwarzając wysokie i niskie ciśnienie, które symuluje uczucie ssania, podobnie jak w przypadku seksu oralnego. To naprawdę fajna technologia i staje się coraz bardziej popularna, szczególnie wśród osób z łechtaczkami.

Nawet jeśli go nie masz, jest to potężny stymulator ssania dla dowolnej liczby stref erogennych. Zachęcam do eksperymentów! Użyj go na ramieniu, uciskach, genitaliach – niezależnie od tego, jaki kształt mogą przybrać.

Zabawka ma stronę z twardego plastiku, która jest częścią, którą trzymasz, oraz silikonowy spód, który ma znajdować się między wewnętrznymi lub zewnętrznymi wargami sromowymi, w zależności od preferencji bezpośredniej lub pośredniej stymulacji (więcej o tym później). Robi to bardzo wygodnie.

Jednak prawidłowe ustawienie go może być trudne, jeśli szukasz bezpośredniej stymulacji. Większość zabawek do ssania wygląda jak małe odkurzacze. Są wąskie, więc znalezienie odpowiedniego miejsca jest łatwe. Przytulny, szeroki kształt Baci może to utrudnić, jak próba pisania długopisem między środkowym a serdecznym palcem. Ale kiedy już znajdziesz właściwe miejsce, świat się rozpływa, a Ty możesz zagrać w swoim własnym montażu „A Whole New World”.

Na Baci jest kilka przycisków, ale są one łatwe w użyciu. Użyj jednego klawisza do zmiany intensywności, a drugiego do przełączania między wzorcami ssania. Przycisk zasilania jest otoczony czterema diodami LED, które wskazują żywotność baterii, co jest całkiem niezłe. Zwykle trwa to około godziny, trochę krócej, jeśli używasz najwyższego ustawienia.

Dołączona półprzezroczysta plastikowa skorupa jest miłym akcentem. Przechodzi przez silikonową stronę i ukrywa ją, zamieniając Baci w tajemniczo wyglądającą kulę.

Przejdźmy do interesów

Baci.

: Lora DiCarlo

Wspaniale jest móc niemal natychmiast osiągnąć szczyt z zabawki, która nie stymuluje nadmiernie w sposób, w jaki potrafią to niektóre wibratory. To powiedziawszy, Baci może być zbyt potężny i czasami sprawia wrażenie klasy przemysłowej. Jak młot pneumatyczny lub myjka ciśnieniowa. Jego najniższe ustawienie nie jest dokładnie delikatne, więc jeśli jesteś wrażliwy, możesz chcieć mniej potężnej zabawki, takiej jak trójkąt miłosny Satisfyer.

W przypadku każdej zabawki erotycznej należy wziąć pod uwagę wrażliwość stref erogennych. „Mocny” ogólnie oznacza, że ​​jest zbyt intensywny, jeśli łechtaczka lub inne strefy erogenne nie tolerują dobrze bezpośredniej stymulacji. „Delikatny” to zwykle hasło oznaczające „dobre dla osób lubiących stymulację pośrednią”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook