Nowości

Recenzja Samsung Galaxy Buds Pro (2021): najlepsze słuchawki douszne premium

Nawet z tak wielu opcji, trudno jest znaleźć idealnego towarzysza do codziennego słuchania w parze bezprzewodowych słuchawek. Jeśli jesteś kimś takim jak ja, chcesz mieszanki świetnego dźwięku, wygodnego dopasowania i odporności na pot, trzech funkcji, które wciąż są dość trudne do znalezienia w jednym produkcie.

Kupisz parę świetnych pąków do ćwiczeń, które dobrze pasują, ale wtedy będziesz musiał poradzić sobie z ich przeciętnym dźwiękiem. Albo złapiesz coś, co pasuje świetnie i świetnie brzmi, ale tak naprawdę nie podchodzi do bardziej wytrzymałych rzeczy.

Dlatego byłem pod takim wrażeniem nowego Galaxy Buds Pro firmy Samsung. Niezależnie od tego, czy cieszę się ulubionymi nagraniami, dzwonię do rozmów Zoom, czy też biegam przez wiele godzin, nowe flagowe słuchawki Samsung są niezawodnym i mile widzianym towarzyszem.

Nadchodzi długi czas

Najnowsze wysokiej klasy wkładki douszne Samsung mają ergonomiczny kształt.

: Samsung

Świat słuchawek jest bardzo zbliżony do świata smartfonów. Samsung stworzył jedne z najlepszych telefonów od pokoleń i to samo dotyczy bezprzewodowych słuchawek dousznych. Koreańska firma była pionierem w dziedzinie lekkich i ergonomicznych modeli, kiedy były one praktycznie niemożliwe do zdobycia, i była pierwszą dużą firmą, która wprowadziła bezprzewodowe ładowanie do swoich etui na słuchawki – krok Apple mądrze podążył w swoich AirPods drugiej generacji.

Dzięki hybrydowej, aktywnej redukcji szumów, unikalnemu zestawowi dwóch przetworników i jednej z najmniejszych obudów do ładowania na rynku, Galaxy Buds Pro nadal prezentuje najnowocześniejszą technologię słuchawkową.

Mają też na celowniku szeroką publiczność. Za 200 dolarów te słuchawki podcinają podobnie wyznaczone AirPods Pro (8/10, WIRED poleca) o kilkadziesiąt dolarów, a Samsung wdrożył nawet funkcję szybkiego parowania, która działa (i, szczerze mówiąc, wygląda) prawie identycznie jak iOS Apple. ekskluzywna funkcja parowania. Sparowałem te słuchawki z Galaxy Note S20 Ultra i działały bezbłędnie, synchronizując słuchawki z telefonem, gdy tylko wyjęłem słuchawki z etui.

Elegancki wygląd, świetne funkcje

Etui ładujące jest jednym z najmniejszych, jakie znajdziesz w świecie bezprzewodowych słuchawek.

: Samsung

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook