OprogramowanieRTVTelefony

Recenzja Samsung Galaxy Tab S7 +: Za dużo dziwactwa do pracy

Lubię duże ekrany. Mój domowy komputer służbowy ma podłączone dwa monitory, a kiedy potrzebuję zmiany scenerii, przesuwam palcem po moim dużym, 13-calowym iPadzie Pro. Nie jest ciasny, a wielozadaniowe gesty są intuicyjne i wyrafinowane. Nie mogę powiedzieć tego samego o nowym tablecie Samsunga, Galaxy Tab S7 +.

Nie ma wielu producentów tabletów, którzy korzystają z systemu operacyjnego Google Android, a tablety Samsung są prawie jedynymi, których możesz użyć do wykonania pracy. Dzieje się tak, ponieważ Google nie zrobił wiele, aby rozszerzyć możliwości Androida o większe rozmiary ekranu. Kilka lat temu Samsung zastosował podejście “ zrób to sam ” i stworzył własny tryb pulpitu o nazwie DeX, odtwarzając wrażenia z laptopa w systemie Android, na pasku zadań i we wszystkim.

W połączeniu z osłoną klawiatury S7 + nadaje się do lekkiej pracy, ale zawsze jestem trochę bardziej niespokojny, aby go używać. Szkoda, że ​​pakiet kosztuje ponad 1000 USD.

Dobry tablet

: Samsung

Galaxy Tab S7 + jest w stanie. Wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 865 Plus i 8 GB pamięci RAM sprawiają, że wszystko działa płynnie i szybko. To jedno z najpotężniejszych urządzeń z Androidem tego roku i nigdy nie byłem świadkiem żadnego spowolnienia.

12,4-calowy wyświetlacz AMOLED tabletu jest znakomity. Jest cudownie ostry i kolorowy, z atramentową czernią – nie wspominając o tym, że jest wystarczająco jasny, aby czytać na moim balkonie, gdy świeci słońce i wystarczająco słabo, aby zakończyć oglądanie Enola Holmes bez przeszkadzania partnerowi przed snem. Samsung dodał również częstotliwość odświeżania 120 Hz, podobnie jak w swoich najnowszych smartfonach, dzięki czemu użytkownik jest znacznie bardziej płynny i responsywny.

To także świetna tabliczka do szkicowania. Samsung zawiera rysik S Pen (yay!), Który magnetycznie mocuje się z tyłu, jak w iPadzie Pro, podwajając się jako miejsce do przechowywania i sposób na bezprzewodowe ładowanie. Szkicowanie nie jest tak doskonałe, jak za pomocą Apple Pencil. Tablet czasami mylił moje pociągnięcia za dotknięcia w programie Adobe Illustrator, tworząc kropki zamiast linii – ale nadal dobrze się bawiłem. Czas potrzebny na zarejestrowanie gestów rysika na ekranie skraca się do 9 milisekund, dzięki czemu wydaje się on bardzo czuły.

Sam Tab S7 + jest również lekki, ale duży ekran sprawia, że ​​nie można go trzymać jedną ręką. Poczwórne głośniki to gratka, zapewniająca bogaty i głośny dźwięk. Są wystarczająco dobre, aby zastąpić tani głośnik Bluetooth.

Nie będziesz mieć jednak miejsca na przechowywanie dużej ilości muzyki offline. Model podstawowy o wartości 850 USD ma tylko 128 gigabajtów pamięci wewnętrznej. Na szczęście możesz uzyskać więcej pamięci dzięki gniazdu na karty MicroSD lub wybrać droższe modele 256 lub 512 GB. Nie ma też gniazda słuchawkowego (czasami lubię go podłączać!).

Mimo że tablety z Androidem istnieją przez większą część dekady, wiele aplikacji nie wykorzystuje dodatkowej przestrzeni. Interfejs jest tak rozłożony, że moje palce poruszają się po ekranie tylko po to, by użyć aplikacji. Większość aplikacji jest funkcjonalna, ale wyglądają niezgrabnie. Albo nie istnieją. Moja ulubiona aplikacja do rysowania, Paper, nie jest dostępna na Androida. Aplikacje na iPada są często lepsze w lidze.

Uruchom DeX

: Samsung

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook