Gry

Recenzja Samsung Q80T (55-calowy): Dobra, ale droga

Większość z nas po prostu potrzebujesz telewizora, który będzie dobrze wyglądał obok jasnego okna, do oglądania sportu, filmów, programów lub grania w gry wideo. Nie musi to być kinowy behemot, który kosztuje 2000 dolarów lub więcej.

Samsung Q80T znajduje się na tym poziomie. To pół-premium telewizor QLED z lokalnym przyciemnianiem. Jest wystarczająco jasny do dobrze oświetlonych pomieszczeń i wystarczająco szybki, aby dobrze współpracować z nowoczesnymi systemami gier. Jest nawet centralny uchwyt na cokół, więc nie musisz kupować wyjątkowo długiego stojaka na telewizor.

W próżni oszałamiającej oferty telewizorów Samsunga jest to najlepszy telewizor dla każdego, kto nie prowadzi importu ani nie posiada akcji Tesli. Niestety większość ludzi powinna robić zakupy gdzie indziej. Możesz uzyskać tę samą technologię od konkurentów, takich jak Vizio i TCL, za setki mniej.

Nowy Q

Widok z góry na Q80T.

: Samsung

Usuńmy jedną szybką rzecz. Q80T trafił do recenzentów i półek sklepowych bardzo późno w zeszłym roku i jest technicznie modelem z 2020 roku. Jest to obecnie najnowszy i najtańszy telewizor Samsung, który można uzyskać z lokalnym przyciemnianiem, funkcją podświetlenia, która umożliwia dynamiczne przyciemnianie części ekranu przy zachowaniu jasności innych obszarów, oferując bogatszy kontrast. Jeśli o mnie chodzi, jest to wymóg dla każdego nowoczesnego telewizora.

Wszystkie nasze ulubione wyświetlacze inne niż OLED są wyposażone w jakąś formę lokalnego przyciemniania, począwszy od naszej odwiecznej ulubionej serii TCL 6 w górę. Dlatego Q80T to najbardziej podstawowy model Samsunga, który każdy powinien rozważyć w 2021 roku.

W składzie

Nic dziwnego, że dolny koniec lokalnej linii ściemniania Samsunga (Q80T) jest droższy niż podobne modele TCL i Vizio. Samsung jest obecnie producentem telewizorów z najwyższej półki. Tworzy zdumiewające modele 8K, telewizory, które wyglądają jak kultowe obrazy, gdy nie są używane, a nawet dziwny telewizor przypominający sztalugę, który obraca się, dzięki czemu można oglądać filmy TikTok w pionie.

Płacenie nie daje ci nic trochę korzyści, takie jak inteligentny projekt. Dwie najbardziej natychmiast zauważalne ulepszenia, które uwielbiam, to mocowanie na centralnej podstawie, które ułatwia umieszczenie w dowolnym miejscu oraz doskonałe prowadzenie kabli w żebrowanym obszarze z tyłu.

Widok z boku Q80T.

: Samsung

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook